Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Juniorki i seniorki zespołu Iniemamocnych zachwyciły bolesławiecką publiczność
~~Bolecnauta niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 23:01
Brawo, byłem widziałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Malwa niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 23:05
Gratulacje - występ super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Grab niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 23:11
Dziewczynki ładnie śpiewały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Borys niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 23:53
Czy wy słyszycie ten dzwiek w wideo? Jakas masakra. Strasznie to brzmi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Petunia niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 3:37
Piękny koncert...
Brawa dla Dziewczynek !
Brawa dla Marka Łętowskiego !
Brawa dla prowadzącego Kacpra !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Eukomis niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 7:49
Uwielbiany zespół iniemamocni? Ja nawet nie wiem co to. Nie ma to jak na swoim portalu napisac o prowadzonym przez siebie zespole że jest uwielbiany przez publiczność. Widać po publice jaki uwielbiany. Nie ubliżając dziewczynkom, bo pewnie ładnie śpiewają skoro stoi tam ktokolwiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Nagietek niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 8:31
~~Miedzianoczerwony Eukomis napisał(a): Uwielbiany zespół iniemamocni? Ja nawet nie wiem co to. Nie ma to jak na swoim portalu napisac o prowadzonym przez siebie zespole że jest uwielbiany przez publiczność. Widać po publice jaki uwielbiany. Nie ubliżając dziewczynkom, bo pewnie ładnie śpiewają skoro stoi tam ktokolwiek.
Tacy jak ty siedzą cały czas w domu i nawet nie wiedzieli, że jest jakiś występ. Dziewczęta śliczne i utalentowane. Malutkie skarby. Rodzice z pewnością są dumni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Petunia niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 13:44
~~Miedzianoczerwony Eukomis napisał(a): Uwielbiany zespół iniemamocni? Ja nawet nie wiem co to. Nie ma to jak na swoim portalu napisac o prowadzonym przez siebie zespole że jest uwielbiany przez publiczność. Widać po publice jaki uwielbiany. Nie ubliżając dziewczynkom, bo pewnie ładnie śpiewają skoro stoi tam ktokolwiek.

Widać , że nie bywasz w Teatrze ...
Dziewczynki mimo młodego wieku mają spora grupę fanów bo są utalentowane ! Publiczność zawsze na koncercie domaga się bisu
Ja uwielbiam jak śpiewają a Ty zapewne nie miałeś okazji posłuchać tych dziewcząt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.