Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus z powiecie, kolejna osoba zakażona, stabilna sytuacja
~~pinochet niezalogowany
17 września 2021r. o 16:32
M21W2 napisał(a): ~~pinochet , już napisałem - tylko T-Ę-P-A-K nie jest w stanie widzieć w jakiej rzeczywistości żyjemy .
Panie Lucjanie,a żę Pan potrafi być autoironiczny,to nie wiedziałem.To świadczy o Pana wysokiej inteligencji i poczuciu humoru.Mam słabość do takich ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 września 2021r. o 16:33
Horus nie dziwi mnie że Ty D_E_B_IL wszędzie widzisz podobnych Tobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
17 września 2021r. o 16:37
M21W2 napisał(a): Panie PRL , do wczoraj córka ukrywała przede mną uboczne skutki po covidzie , wczoraj oboje płakaliśmy , powiedziała - tato już nic nie jest tak jak było przed chorobą .


i co w związku z tym?
Wszyscy mamy pokutować i czuć się winni?
Wszysacy mamy się zaszczepić bo Panu córka się pochorowała?
Co Pan? Pępek świata?
Współczuje, ale Pańska córka mnie nie przekonuje

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 września 2021r. o 16:43
Panie PRL ja Pana zawiozę do córki , czy Pan też udowodni że pisze prawdę ? .



Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:43:

PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Panie PRL , do wczoraj córka ukrywała przede mną uboczne skutki po covidzie , wczoraj oboje płakaliśmy , powiedziała - tato już nic nie jest tak jak było przed chorobą .


i co w związku z tym?
Wszyscy mamy pokutować i czuć się winni?
Wszysacy mamy się zaszczepić bo Panu córka się pochorowała?
Co Pan? Pępek świata?
Współczuje, ale Pańska córka mnie nie przekonuje


Odpowiem Panu w Pańskim stylu - jest Pan głupi czy tylko udaje głupka , takich jak moja córka jest w Polsce miliony z tego ponad 75 mln nie przeżyło , jest Pan w stanie to zrozumieć - wątpię .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
17 września 2021r. o 16:50
M21W2 napisał(a): czy Pan też udowodni że pisze prawdę ? .


To kiedy Pan na cmentarz chce jechać ze mną?
Zapraszam

i weź już człowieku nic dzisiaj nie pisz.
wytrzeźwiej



Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:50:

M21W2 napisał(a): takich jak moja córka jest w Polsce miliony z tego ponad 75 mln nie przeżyło


taa dziesiątki milionów, setki... co Pan dzisiaj bredzi? za dużo wina z truskawek?
a takich jak mój bliski, jest 100tyś a teraz już więcej nawet, takich co wylądowali na cmentarzu bo leczeni byli przez telefon

o co się Pan w ogóle licytuje?

Przez chorobę córki nie potrafi Pan obiektywnie patrzeć na rzeczywistość... teraz to rozumiem.
ale i tak... dzisiaj już niech Pan nic nie pisze.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 września 2021r. o 16:53
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): czy Pan też udowodni że pisze prawdę ? .


To kiedy Pan na cmentarz chce jechać ze mną?
Zapraszam

i weź już człowieku nic dzisiaj nie pisz.
wytrzeźwiej


Panu mogę tylko życzyć zdrowie , nie miałem czasu na alkohol , wróciłem z uroczystości dnia sybiraka , Pan Kazimierz zrobił zdjęcie pocztu sztandarowego Solidarności , pierwszy z prawej to ja .
A teraz czas na drinka i przyznam -uspokojenie nerwów po niepotrzebnym czytaniu waszych głupot .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
17 września 2021r. o 16:55
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): A sie Pan lucjan wulgarny zrobił.

Nie poznaję kolegi:D

Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Absolutnie się z tym nie zgadzam aby to była decyzja rządu , pochwalę za to pracodawców i to im pozostawiłbym decydujące słowo w tym temacie .


Bo to wielka róznica czyimi rękami się to wprowadzi prawda?
Pan przyzna wprost że szczepienia powinny być przymusowe i już, będzie łatwiej. Nie trzeba bedzie durnowatych podstepów wymyślać.


Panie PRL , do wczoraj córka ukrywała przede mną uboczne skutki po covidzie , wczoraj oboje płakaliśmy , powiedziała - tato już nic nie jest tak jak było przed chorobą .

Coś z Wami jest nie tak.Moze ,to nie skutki uboczne po covidzie,ale coś dziedzicznego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
17 września 2021r. o 16:56
M21W2 napisał(a): Pan Kazimierz zrobił zdjęcie pocztu sztandarowego Solidarności , pierwszy z prawej to ja .


jak będę chciał wiedzieć jak Pan wygląda, to się do Falko na kawusie kopsnę... i podyskutuje z nim o D_e_B-i_l-A-c-H

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza