Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
SPECTRE – powtórka przeciętnej JAZZVY?
~~Anetta niezalogowany
21 września 2021r. o 7:40
Nie ma już od kilku lat butelek 0,3 coli i Pepsi. Zastąpili pojemnością 0,2. Ogólnie jakaś dziwna ta ocena.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Enkiant niezalogowany
21 września 2021r. o 8:27
Byłem raz, więcej nie pójdę bo mięso nie dopieczone przez co zbierało mnie się na inne odruchy zamiast odruchów uznania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~adrian niezalogowany
21 września 2021r. o 10:19
Jedzenie takie sobie niczym niewyróżniające.
A piwo 16 zeta to chyba największy żart tego lokalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stolec Info niezalogowany
21 września 2021r. o 10:19
Znalazłem menu na fb w 3 sekundy DEBILU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Otyy Benek niezalogowany
21 września 2021r. o 10:26
Zdajesz sobie w ogóle sprawę półmózgu, że nie napisałeś nawet zdania o smaku potrawy? Jakiś bełkot o Jazzvie której nie ma od lat. Jakieś śmieci o kelnerce, która myje naczynia, o pojemności pepsi i, już całkiem z dupy, o cenie banana w tempurze. Ale czego się spodziewać po portalu prowadzonego przez covidowego starca, który nie potrafi zdania po polsku napisać i „tajemniczego klienta”, który jest na tyle tępy, że nie potrafi znaleźć menu w sieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~L niezalogowany
21 września 2021r. o 10:30
~~adrian napisał(a): Jedzenie takie sobie niczym niewyróżniające.
A piwo 16 zeta to chyba największy żart tego lokalu.

Tyskie czy czeskie? Serio.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekawe niezalogowany
21 września 2021r. o 10:41
ciekawa wzmianka o braku menu w necie, ale ból dupy wszystkich jest zabawny - nikt nie pomyslal, ze tekst mógł zostac napisany jakis czas temu? menu na fb jest od tygodnia :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
21 września 2021r. o 12:36
Byłam, zamówiłam zupę z carry i makaron japoński z wołowiną. Było super.
Zupa niczym nie odbiegała od tej podanej podczas kolacji w hotelu Baiyoke na 81 piętrze w Bangkoku. Takiej kompozycji makaronu nie jadłam będąc w Tokio, ale ta w Spectre bardzo mi smakowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo