Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim, dwadzieścia osób przebywa w szpitalu covidowym, dwie pod respiratorami
~~max niezalogowany
21 września 2021r. o 14:28
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): 90 procent nie zaszczepiony a wśród znajomych moich to chorzy wszyscy zaszczepieni Panie Dyrektorze czy naprawdę Pan też bierze udział w tym cyrku w tych kłamstwach podjudza Pan swoimi wypowiedziami do szczepień preparatem nie wiadomo jakim miałam wielki szacunek do Pana hmm ale powoli zmianiam zdanie

https://wolnemedia.net/ochrona-zdrowia-przeksztalca-sie-w-ludobojstwo/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Tulipanowiec niezalogowany
21 września 2021r. o 14:30
~~Bolecnauta napisał(a): Na świecie zaszczepiło się ponad 5 miliardów ludzi. Powikłania miało bardzo niewielu. To są najlepiej sprawdzone szczepionki do tej pory.

po szczepieniach na grypę w 2012r. w Szwecji NOP-y wystąpiły dopiero po roku od podania szczepionki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Tulipanowiec niezalogowany
21 września 2021r. o 14:45
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Na świecie zaszczepiło się ponad 5 miliardów ludzi. Powikłania miało bardzo niewielu. To są najlepiej sprawdzone szczepionki do tej pory.

Gdzie sprawdzone co sprawdzone teraz to jest testowanie jak na królikach szczepionka będzie dopracowana w 2023 r .chcą szczepić kolejnymi dawkami to ile tych dawek będzie a ciemnogród leci po kolejne dawki .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
21 września 2021r. o 14:45
Już dawno rok minął od pierwszych szczepien
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
21 września 2021r. o 15:11
~~Bolecnauta napisał(a): Już dawno rok minął od pierwszych szczepien

No idiot!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Cebula niezalogowany
21 września 2021r. o 15:20
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): 90 procent nie zaszczepiony a wśród znajomych moich to chorzy wszyscy zaszczepieni Panie Dyrektorze czy naprawdę Pan też bierze udział w tym cyrku w tych kłamstwach podjudza Pan swoimi wypowiedziami do szczepień preparatem nie wiadomo jakim miałam wielki szacunek do Pana hmm ale powoli zmianiam zdanie


Ilu ty ludzi okłamałaś kłamczucho jedna , mieszkam niedaleko ciebie wiem kim jesteś , miałam nic nie pisać ,mało ci kłamstw na fb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Ciemiernik niezalogowany
21 września 2021r. o 17:25
~~Złotoruda Cebula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): 90 procent nie zaszczepiony a wśród znajomych moich to chorzy wszyscy zaszczepieni Panie Dyrektorze czy naprawdę Pan też bierze udział w tym cyrku w tych kłamstwach podjudza Pan swoimi wypowiedziami do szczepień preparatem nie wiadomo jakim miałam wielki szacunek do Pana hmm ale powoli zmianiam zdanie


Ilu ty ludzi okłamałaś kłamczucho jedna , mieszkam niedaleko ciebie wiem kim jesteś , miałam nic nie pisać ,mało ci kłamstw na fb
~~Złotoruda Cebula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): 90 procent nie zaszczepiony a wśród znajomych moich to chorzy wszyscy zaszczepieni Panie Dyrektorze czy naprawdę Pan też bierze udział w tym cyrku w tych kłamstwach podjudza Pan swoimi wypowiedziami do szczepień preparatem nie wiadomo jakim miałam wielki szacunek do Pana hmm ale powoli zmianiam zdanie


Ilu ty ludzi okłamałaś kłamczucho jedna , mieszkam niedaleko ciebie wiem kim jesteś , miałam nic nie pisać ,mało ci kłamstw na fb

W czym okłamałam podaj przykład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Wiciokrzew niezalogowany
21 września 2021r. o 18:10
Zakrzepieńców nie testuje się i nie przyjmuje do szpitali aby nie psuć statystyk!!! Są "leczeni" w domach i w domach umierają na niezwykle podstępną i groźną zapomnianą już "grypę!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.