Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spełniły się marzenia Jolanty Anasiewicz zdobyła złoty Medal Mr OLIMPIA Beanch Press Olimpia w pro Orlando na Florydzie, bolesławianka słynna na cały świat
~~Żonkilowy Judaszowiec niezalogowany
11 października 2021r. o 8:24
Gdzie ten sukces można zweryfikować? Na stronie mr Olimpia pro Orlando 2021 żadnej wzmianki na ten temat nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wig niezalogowany
11 października 2021r. o 8:32
Powinno być zdjęcie z podium, bo takie musi być. Rozwieje wszelkie wątpliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanna niezalogowany
11 października 2021r. o 8:43
~~Bolko napisał(a): A poza prezeniem muskulow potrafi chociaz jajecznice na sniadanie usmazyc? Mi taka ''babachlop'' nie bylaba potrzebna w domu.

A jej nie byłby potrzebny taki "pseudochłop", upatrujący w kobietach jakichś służących:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Magnolia niezalogowany
11 października 2021r. o 10:12
Na tej Olympi robią testy jakieś antydopingowe? Jak tak to ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iza niezalogowany
11 października 2021r. o 13:36
Ja również nie znalazłam informacji o tej Pani na stronie Olimpii???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1203
Przylga
11 października 2021r. o 20:19
Brawo! Naprawdę piękna z niej kobieta! Chodziłem kiedyś do siłowni CEZAR na której często przebywała. Ma jeszcze piękniejszą córkę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Bakopa niezalogowany
12 października 2021r. o 0:13
Przylga napisał(a): Brawo! Naprawdę piękna z niej kobieta! Chodziłem kiedyś do siłowni CEZAR na której często przebywała. Ma jeszcze piękniejszą córkę ;)

Zylasta ,wytatuowana, umalowana z odstajacymi uszami i garbatym nochalem brzydka baba !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Rozplenica niezalogowany
12 października 2021r. o 6:20
Nawet tutaj lewaki kasuja komentarze... Napisem tylko że jeżeli to prawda co było w komentarzy, który też usunęli, że jeżeli to prawda to trochę kompromitacja.... Coś było obrażają ego, niezgodnego z regulaminem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.