Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znów wzrost zakażeń. W powiecie trzy nowe zakażenia, w województwie dolnośląskim 107. Dwie osoby zmarły
18442
PIS-PO-PRL
14 października 2021r. o 15:57
To super. Ale ja pisałem rok do roku.
Ten sam okres zeszłego roku (przed szczepieniami) z okresem obecnym (po szczepieniach). A nie 3 fala do czwartej.

I czemu tylko 3 tyg? W samym wrześniu zmarło tam jakieś 530 osób. Niech Pan nie zawęża obliczeń na własne potrzeby ;)

Ja wiem że pan nie pamięta ale najpierw mówiono że szczepionka chroni przed zakażeniem, potem że działa super na inne mitacje. Wyszło jak wyszło.

Ale świat potrzebuje takich medialnych pelikanów jak Pan. Powiedzą jedno, zrobią drugie, a pelikany klaszczą… i broń boże o nic nie spytają… bo jeszcze na foliarza wyjdą.

Z wami pelikanami jest weselej ;)


Dopisane 14.10.2021r. o godz. 15:57:

A o Polsce Jeszcze podyskutujemy. Dajmy się fali rozpędzić ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2021r. o 16:34
~~zenek napisał(a): Panie Plantator. Daj Pan sobie spokój z tymi objaśnieniami i wyliczankami. Zaszczepił się Pan , no i dobrze. Tak Pan uważał, Pańska sprawa. Inni tego nie zrobili, też ich sprawa. To stałe tu Pańskie przekonywanie u udowadnianie staje się nudne tak samo jak wywody i przepowiednie wszechwiedzącego Horusa. Czas wszystko zweryfikuje i pokaże.


Zgodziłbym się z Panem gdyby nie to że temat jest na czasie i wyjątkowo ważny każdy ma prawo wyrażać swoje opinie , nie wszyscy muszą czytać .


Dyskusja tych za i tych przeciw w moim przekonaniu jak najbardziej wskazana o czym świadczy Pańska obecność na portalu , nie ma Pan swojej opinii w tym temacie niech Pan czeka aż czas pokarze .



Dopisane 14.10.2021r. o godz. 16:32:

Małe sprostowanie Panie PRL , mówiono w jakim procencie chroni przed zakażaniem w jakim przed ciężkim przebiegiem choroby oraz o niskim procencie zgonów w porównaniu z niezaszczepionymi .
Możemy porównywać rok do roku , w zeszłym roku mieliśmy 14 października 6526 zakażeń , 116 zgonów , obecnie 3000 zakażeń , 60 zgonów .
Wszystkie dane są optymistyczne co do skuteczności szczepień , jak wierzyć wirusologom że Delta jest pięć razy bardziej zaraźliwa , trzy razy zwiększa ciężki przebieg i zgony to optymizm jeszcze większy .



Dopisane 14.10.2021r. o godz. 16:34:

Pokaże , ach ten j. polski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 października 2021r. o 16:54
Tak. Podawali %
Np podawali 90%

https://www.google.com/amp/s/pulsmedycyny.pl/amp/szczepionki-przeciw-covid-19-w-ponad-90-proc-skuteczne-przeciw-wariantowi-delta-koronawirusa-badania-1120165?espv=1

Ale dobrze że Pana nie jest wymagający. Nie rozczarował się Pan przynajmniej ;)


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2021r. o 17:22
Panie PRL , nie ma żadnego leku łącznie ze szczepionkami o 100% skuteczności .
To już przerabialiśmy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 października 2021r. o 17:28
Ale jakie 100. Podawali zaledwie 90. Nie fantazjujmy aż tak ;)


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Plektrantus niezalogowany
14 października 2021r. o 18:18
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szary Plektrantus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szary Plektrantus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Szary Plektrantus , muszę milczeć ze względu na szacunek dla salowej (~~Lilioworóżowa Frezja ) .
Cóż przy niej znaczy wykształcony lekarz , profesor czy jakiś tam inny naukowiec wirusolog .
Fakt skąd mogę wiedzieć że wszyscy zmarli na covid , nie jestem salową , lekarze fałszują karty zgonu , salowa to wie najlepiej . Jak tu napisać że Frezja kłamie , przez szacunek nie wypada .
Lekarz spytał co wpisać w kartę zgonu , jak temu nie uwierzyć , jak salowa pisze to znaczy że pisze .

Słuchaj głąbie czytaj ze zrozumieniem i nie potępiam innych za ich pracę bo ty pewnie żyjesz na zasiłkach i pomocy z MOPSU
To był lekarz chamie zgniły co stwierdzał zgon mojej mamy nie że jestem salowa to wiem ,tylko widzę w pracy co jest i jacy pacjenci są na oddziale .


Pani salowej puszczają nerwy , wystarczy nie kłamać pozostałym foliarzom folia mózg rozgrzała , atakujcie dalej ludzie z rynsztoku , prawda boli i w oczy kole ? ,- tak ma być , - wasze knajackie zachowanie świadczy o was .

Pisze ... że swojego doświadczenia i z pracy co dzieje się po co mam kłamać chamie nic z tego nie mam , wiem co pytał lekarz jak zmarła moja mama bo byłam przy tym

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Plektrantus niezalogowany
14 października 2021r. o 18:19
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szary Plektrantus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szary Plektrantus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Szary Plektrantus , muszę milczeć ze względu na szacunek dla salowej (~~Lilioworóżowa Frezja ) .
Cóż przy niej znaczy wykształcony lekarz , profesor czy jakiś tam inny naukowiec wirusolog .
Fakt skąd mogę wiedzieć że wszyscy zmarli na covid , nie jestem salową , lekarze fałszują karty zgonu , salowa to wie najlepiej . Jak tu napisać że Frezja kłamie , przez szacunek nie wypada .
Lekarz spytał co wpisać w kartę zgonu , jak temu nie uwierzyć , jak salowa pisze to znaczy że pisze .

Słuchaj głąbie czytaj ze zrozumieniem i nie potępiam innych za ich pracę bo ty pewnie żyjesz na zasiłkach i pomocy z MOPSU
To był lekarz chamie zgniły co stwierdzał zgon mojej mamy nie że jestem salowa to wiem ,tylko widzę w pracy co jest i jacy pacjenci są na oddziale .


Pani salowej puszczają nerwy , wystarczy nie kłamać pozostałym foliarzom folia mózg rozgrzała , atakujcie dalej ludzie z rynsztoku , prawda boli i w oczy kole ? ,- tak ma być , - wasze knajackie zachowanie świadczy o was .

A po drugie mam pracę nie wstydzę się jej jestem nie szczepiona i żyje a pracuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Plektrantus niezalogowany
14 października 2021r. o 18:22
~~Szary Plektrantus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szary Plektrantus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szary Plektrantus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Szary Plektrantus , muszę milczeć ze względu na szacunek dla salowej (~~Lilioworóżowa Frezja ) .
Cóż przy niej znaczy wykształcony lekarz , profesor czy jakiś tam inny naukowiec wirusolog .
Fakt skąd mogę wiedzieć że wszyscy zmarli na covid , nie jestem salową , lekarze fałszują karty zgonu , salowa to wie najlepiej . Jak tu napisać że Frezja kłamie , przez szacunek nie wypada .
Lekarz spytał co wpisać w kartę zgonu , jak temu nie uwierzyć , jak salowa pisze to znaczy że pisze .

Słuchaj głąbie czytaj ze zrozumieniem i nie potępiam innych za ich pracę bo ty pewnie żyjesz na zasiłkach i pomocy z MOPSU
To był lekarz chamie zgniły co stwierdzał zgon mojej mamy nie że jestem salowa to wiem ,tylko widzę w pracy co jest i jacy pacjenci są na oddziale .


Pani salowej puszczają nerwy , wystarczy nie kłamać pozostałym foliarzom folia mózg rozgrzała , atakujcie dalej ludzie z rynsztoku , prawda boli i w oczy kole ? ,- tak ma być , - wasze knajackie zachowanie świadczy o was .

A po drugie mam pracę nie wstydzę się jej jestem nie szczepiona i żyje a pracuje.

Chciała bym się spotkać i napluć ci w ta fałszywa gębę nie masz argumentów i gubisz się w swoich zeznaniach a ja wszystko pisze z życie jak było i jest w pracy codziennie widzę co jest kogo przywożą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.