Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złota Setka Bolesławieckich Talentów nagrodzona i oklaskiwana na scenie kina Forum - zobacz FOTOREPORTAŻ - 170 zdjęć
~~Bolecnata niezalogowany
14 października 2021r. o 22:48
Tylko pogratulować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dynia niezalogowany
15 października 2021r. o 4:47
Dzieci z klas np. 6 i 7 dostały długopis? A rówieśnicy z wiosek po kilkaset złotych stypendium? Tak ceni dzieci Prezydent? A absolwenci?- nagrody od Prezydenta, Starosty....fikcyjne meldunki znanych mi osób żeby ich dzieci stypendium dostały bo np. Wójt daje dzieciom ze szkoły podstawowej stypendia od 500 do 2000zł...dzieci na wioskach uczą się dwóch języków przez cały okres szkoły podstawowej- w szkołach na terenie miasta drugi język rozpoczyna się w 7klasie...to ma zapobiegać nierównościom...Panie Prezydencie- chyba czas ma głębszą refleksję- bo długopis i dyplom to nie jest motywacja...tak wiem wiem...złośliwym dziękuję rady w stylu- " przeprowadź się na wieś bądź dziecko nie uczy się dla pieniędzy"...niestety żenującym jest fakt, że rówieśnicy mojego dziecka otrzymują pieniądze A moje długopis...ceni Pan tylko absolwentów? Naprawdę? Ze względu na koszta? Proszę brać przykład z Wójtów- mają gest...
Mam straszny niesmak i żal....dzieci chodzą z moim dzieckiem do szkoły w Bolesławcu, mieszkają w Bolesławcu a fikcyjny meldunek wioska i stypendium od Wójta leci na konto...moje dziecko oprócz średniej osiągnięcia i miejsca w konkursach Miejskich i co- długopis...no naprawdę gest....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Świerk niezalogowany
15 października 2021r. o 5:15
Dlaczego nie zaproszono rodziców??? Na dniach ceramiki tłumy, na dniach miasta tłumy, a tu nagle rodzicom dziękujemy, bo pandemia??? Wygodne, ale smutne tłumaczenie. Moje dziecko nawet fotki nie ma, siedziało samo na tej gali, jak palec, a rodzic na dworze…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blablabla niezalogowany
16 października 2021r. o 10:36
A Nika za co na tym głównym zdj jest ? Za nagrywanie tiktokow i darcie japy na mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Liliowiec niezalogowany
17 października 2021r. o 16:28
He, he jeszcze jakby ten długopis nie był atrapą byłoby super. Dziecko w zeszłym roku dostało pióro z nabojem, pustym :-). To nic można nabój kupić... A w tym roku długopis wypisany i wymienić wkładu już się nie da... Komentarz mojego dziecka: Jaki kraj taki długopis. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.