Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pandemia koronawirusa - aktualne dane: jedenaście nowych zakażeń w powiecie bolesławieckim, 153 na Dolnym Śląsku
~~ARMAGEDON niezalogowany
20 października 2021r. o 16:53
~~Niebieskawozielony Rozchodnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): "My w tej chwili wchodzimy bardzo szybko w spiralę zachorowań. Jeśli porównamy to z wykresem fali przed rokiem, to dokładnie tak samo to wyglądało. Szkoły są otwarte, ludzie chodzą bez maseczek, czyli w zasadzie nic nie robimy, żeby powstrzymać rozwój tej fali. Czy jeszcze kolejny raz musimy się przekonać, że jeżeli nic się nie robi - to wirus się szerzy? podkreśla ekspert dr Paweł Grzesiowski. "

Mądrych to miło poczytać.

Raczej podłych.Nie napisze głupich( no może o Tobie mógłbym),bo ten szemrany doktor doskonale wie, że nie ma żadnej pandemii.


Szemrany doktor? A kim ty jesteś żeby podważać wiedzę medyczną lekarza który doskonale wie jak działa wirus na organizm? Jakie masz kompetencje żeby pisać takie żałosne wypociny? Jeżeli nie ma pandemii wg was foliarzy, to czemu tak szczekacie, że zaszczepieni zarażają? przecież nie ma wirusa według was (wiele raz czytałem tutaj takie wpisy że to grypa) to wszystko wymyślone. Zero logiki.

Osobiście znam osoby które też tak uważały i szybko zmieniłem zdanie gdy w rodzinie pojawiła się choroba związana z covid19.

Ignorancja i ciemnogród doprowadzić może do kolejnego lockdownu i znów będziecie wylewać tu swoje żale że wszystko zamknięte :)))

Apogeum absurdu w tym kraju osiąga szczyty.

Nie idźcie tą drogą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Brzoza niezalogowany
20 października 2021r. o 17:10
Ciemnogród
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Wiekuistka niezalogowany
20 października 2021r. o 17:27
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawozielony Rozchodnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): "My w tej chwili wchodzimy bardzo szybko w spiralę zachorowań. Jeśli porównamy to z wykresem fali przed rokiem, to dokładnie tak samo to wyglądało. Szkoły są otwarte, ludzie chodzą bez maseczek, czyli w zasadzie nic nie robimy, żeby powstrzymać rozwój tej fali. Czy jeszcze kolejny raz musimy się przekonać, że jeżeli nic się nie robi - to wirus się szerzy? podkreśla ekspert dr Paweł Grzesiowski. "

Mądrych to miło poczytać.

Raczej podłych.Nie napisze głupich( no może o Tobie mógłbym),bo ten szemrany doktor doskonale wie, że nie ma żadnej pandemii.

Szemrany doktor? A kim ty jesteś żeby podważać wiedzę medyczną lekarza który doskonale wie jak działa wirus na organizm? Jakie masz kompetencje żeby pisać takie żałosne wypociny? Jeżeli nie ma pandemii wg was foliarzy, to czemu tak szczekacie, że zaszczepieni zarażają? przecież nie ma wirusa według was (wiele raz czytałem tutaj takie wpisy że to grypa) to wszystko wymyślone. Zero logiki.

Osobiście znam osoby które też tak uważały i szybko zmieniłem zdanie gdy w rodzinie pojawiła się choroba związana z covid19.

Ignorancja i ciemnogród doprowadzić może do kolejnego lockdownu i znów będziecie wylewać tu swoje żale że wszystko zamknięte :)))

Apogeum absurdu w tym kraju osiąga szczyty.

Nie idźcie tą drogą.

Widzę ,że nie tylko mogę o Tobie napisać ,że jesteś głupi,ale powinienem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
20 października 2021r. o 17:46
~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a):
Widzę ,że nie tylko mogę o Tobie napisać ,że jesteś głupi,ale powinienem


Widzę że mam do czynienia z półgłówkiem.
Pozdrawiam środkowym palcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Krzewuszka niezalogowany
20 października 2021r. o 17:50
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
20 października 2021r. o 18:37
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawozielony Rozchodnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): "My w tej chwili wchodzimy bardzo szybko w spiralę zachorowań. Jeśli porównamy to z wykresem fali przed rokiem, to dokładnie tak samo to wyglądało. Szkoły są otwarte, ludzie chodzą bez maseczek, czyli w zasadzie nic nie robimy, żeby powstrzymać rozwój tej fali. Czy jeszcze kolejny raz musimy się przekonać, że jeżeli nic się nie robi - to wirus się szerzy? podkreśla ekspert dr Paweł Grzesiowski. "

Mądrych to miło poczytać.

Raczej podłych.Nie napisze głupich( no może o Tobie mógłbym),bo ten szemrany doktor doskonale wie, że nie ma żadnej pandemii.

Szemrany doktor? A kim ty jesteś żeby podważać wiedzę medyczną lekarza który doskonale wie jak działa wirus na organizm? Jakie masz kompetencje żeby pisać takie żałosne wypociny? Jeżeli nie ma pandemii wg was foliarzy, to czemu tak szczekacie, że zaszczepieni zarażają? przecież nie ma wirusa według was (wiele raz czytałem tutaj takie wpisy że to grypa) to wszystko wymyślone. Zero logiki.

Osobiście znam osoby które też tak uważały i szybko zmieniłem zdanie gdy w rodzinie pojawiła się choroba związana z covid19.

Ignorancja i ciemnogród doprowadzić może do kolejnego lockdownu i znów będziecie wylewać tu swoje żale że wszystko zamknięte :)))

Apogeum absurdu w tym kraju osiąga szczyty.

Nie idźcie tą drogą.

Problem w tym ,że niezaszczepieni nie atakują zaszczepionych(co najwyżej ich żałują,że dali się tak otumanić).To nas,,foliarzy, ciągle wszyscy atakują i grożą ograniczeniami w swobodnym podróżowaniu i nie tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Krzewuszka niezalogowany
20 października 2021r. o 18:40
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
20 października 2021r. o 19:12
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a):
Widzę ,że nie tylko mogę o Tobie napisać ,że jesteś głupi,ale powinienem


Widzę że mam do czynienia z półgłówkiem.
Pozdrawiam środkowym palcem.

Taka opinia o mnie kogoś kto nie zdaje sobie sprawy co aktualnie dzieje się na świecie w związku z plandemia,to komplement.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.