Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pandemia koronawirusa - aktualne dane: jedenaście nowych zakażeń w powiecie bolesławieckim, 153 na Dolnym Śląsku
~~ARMAGEDON niezalogowany
20 października 2021r. o 19:26
Co mnie świat interesuje? zobacz co się dzieje w Polsce, zwłaszcza w regionach o najmniejszej liczbie osób zaszczepionych, ile miejsc w szpitalach zajętych.

Przypadek? czy kolejna teoria spiskowa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
20 października 2021r. o 19:31
Nie chcesz zakładać maseczki w pomieszczeniach zamkniętych (sklepy) czy w komunikacji miejskiej ok twoja sprawa, ale nie hejtuj ludzi którzy to robią , nie chcesz się szczepić to nie rób tego, nikt nie zmusza ale nie obrażaj ludzi którzy to zrobili, to ich wybór. czas pokaże kto miał rację, w sumie już pokazuje... no ale wiem wiem to przecież ściema, spisek lekarzy.

Szkoda mi już nerwów i ciśnienia krwi żeby wałkować dalej ten temat, nie dojdziemy do porozumienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 października 2021r. o 19:41
Modlitwa bracie Ci pomoże, w niej znajdziesz ukojenie dla duszy i siłę do walki z wszechobecną głupotą ludzką.
Profilaktycznie można też pójść do lasu z piłą spalinową wyciąć kilka drzew.
Mniejszy las = mniej zakażeń


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
20 października 2021r. o 20:17
~~ARMAGEDON napisał(a): Co mnie świat interesuje? zobacz co się dzieje w Polsce, zwłaszcza w regionach o najmniejszej liczbie osób zaszczepionych, ile miejsc w szpitalach zajętych.

Przypadek? czy kolejna teoria spiskowa?

Polska to też świat.Casami mam wrażenie,że jesteś tym nawiedzonym panel Lucjanem piszącym spod innego nicka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 października 2021r. o 20:45
PIS-PO-PRL napisał(a): Modlitwa bracie Ci pomoże, w niej znajdziesz ukojenie dla duszy i siłę do walki z wszechobecną głupotą ludzką.
Profilaktycznie można też pójść do lasu z piłą spalinową wyciąć kilka drzew.
Mniejszy las = mniej zakażeń



;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 października 2021r. o 21:18
PIS-PO-PRL napisał(a): Modlitwa bracie Ci pomoże, w niej znajdziesz ukojenie dla duszy i siłę do walki z wszechobecną głupotą ludzką.
Profilaktycznie można też pójść do lasu z piłą spalinową wyciąć kilka drzew.
Mniejszy las = mniej zakażeń


Wspaniała porada dla naszych pro pandemicznych "nauczycieli" ;)
Ale warta lekkiej modyfikacji, wszak pracująca piła może wystraszyć masę zwierzątek, a od tego tylko krok do protestu wszelkich grinpisów :)
Proponuję by ten od końca świata uderzał głową w drzewo, aż do jego powalenia (drzewa lub zainteresowanego) - przy odpowiedniej częstotliwości uderzeń zostanie to odebrane jako uderzenia dzięcioła ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
21 października 2021r. o 8:39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
21 października 2021r. o 9:08
qwax_ napisał(a): Ale warta lekkiej modyfikacji, wszak pracująca piła może wystraszyć masę zwierzątek, a od tego tylko krok do protestu wszelkich grinpisów :)


no i najważniejsze... o tempa dzida ze mnie, zapomniałem... leśne, niezaszczepione zwierzęta, spłoszone hałasem piły rozniosą covid po miastach i wsiach, siejąc totalne spustoszenie. Należałoby powołać jednostkę do wyłapywania i przymusowego szczepienia saren i innych leśnych skrzatów. A Jak się będzie stawiać, to do rzeźni z foliarzem.

Tam w ameryce to jednak dobrze kombinują. W zoo pawiany zaszczepione to i z drzew na legalu zwisać mogą, nie to co u nas :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo