Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Międzynarodowa mafia tytoniowa zlikwidowana - wielkie straty Skarbu Państwa
~~Bonkiewicz niezalogowany
19 października 2021r. o 14:47
A ile to miliardów roztrwonił PIS ,?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2021r. o 16:00
ta ''mafia'' jest nie do ruszenia...
chwilowo...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
20 października 2021r. o 7:07
"Międzynarodowa mafia tytoniowa zlikwidowana - wielkie straty Skarbu Państwa"
Skoro to takie straty, to mogli ich nie ruszać ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
20 października 2021r. o 9:35
Jakie wielkie straty skarbu państwa? Coś zainwestował, dał i stracił? Równie dobrze można napisać że mam wielkie straty bo nierząd roztrwania pieniądze a ja mógłbym je dostać, lub mam stratę bo nie wygrałem w totka albo nierząd kupił maseczki od instruktora a nie ode mni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
20 października 2021r. o 12:02
krzywdy jakie wyrządza państwo wobec obywateli to 95%,a krzywdy wobec państwa przez obywateli to 0,001% , strasznie wielka strata dla skarbu państwa.Aż się scyzoryk w kieszeni otwiera na samą myśl o tej stracie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
21 października 2021r. o 18:34
Tytoń wynaleźli Indianie Apacze i Winetou ,żeby koncern tytoniowy Marllboro płacił odszkodowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koi skóWidze niezalogowany
24 października 2021r. o 10:28
Czy mi się wydaje że boli niektórych akcja CBŚ . Czyżby was też zawinęli ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Cytryniec niezalogowany
24 października 2021r. o 20:51
ale ,marzenia ,mafia zlikwidowana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza