Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziesięć osób zakażonych koronawirusem w powiecie bolesławieckim w ciągu ostatniej doby
13926
qwax_
23 października 2021r. o 14:26
M21W2 napisał(a):
Qwax , jaka to różnica wklejam linki , treści z linków czy pisze własny tekst , antyszczepionkowi hejterzy i psychopata Horus zrobią swoje .
Mnie nie przeszkadzają a nawet wolę wklejone teksty niż linki .

Wolisz? Może dlatego, że po klejeniu takich "niusów" ktoś może stwierdzić jaki ty jesteś mądry ;)
I uważaj z tym ctr C, ctr V, bo kopiowanie artykułów z innych stron internetowych czy gazet według obecnego prawa to naruszenie praw autorskich i rodzi odpowiedzialność cywilną, a nawet karną ;)
https://www.eporady24.pl/kopiowanie_artykulow_ze_stron_internetowych_i_gazet,pytania,17,57,7444.html

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Kolkwicja niezalogowany
23 października 2021r. o 14:36
~~Brązowozłota Rzeżucha napisał(a): Lećta ludki po śmiercionkę szybciutko ,trzecia dawka was ochroni przed virusem , kosmitami, wilkami i asteroidą...
Lećta ludki po śmiercionkę bo różne Jandy i Pazury wlezą bez kolejki i dla was zabraknie ....
Lećta ludki po śmiercionkę puki darmowa bo Horbany i Simony się rozmyślą i zrobią wam płatną...
Lećta ludki po śmiercionkę , Ci co pierwsi dostaną trzecią dawkę będą na czele kolejki po czwartą ,piątą i następne ....
Lećta ludki po śmiercionkę , na cmentarzu jest promocja dla wyszczepionych , bezpłatne miejsce w aleji bezmyślnych zmutowanych bohaterów walki z myślącymi antymutantami

Nasi królowie ciemnogrodu Lucjan , Amargedon i Cynamonowy Aster jako nasi Bolesławieccy pierwszoplanowi mutanci pewnie już polecieli po trzecią dawkę ,po niej ich bezobjawowa inteligencja nie objawi się im napewno nigdy a na co mieli cichą nadzieję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2021r. o 14:47
Qwax , czy dobrze zrozumiałem , będziesz teraz ostrzegał przed odpowiedzialnością karną wszystkich .
A może łapiesz plusy u celebryty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
23 października 2021r. o 14:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Jednym z nich jest Jerzy Zięba, uznawany powszechnie za „doktora”. W rzeczywistości takiego stopnia naukowego nie posiada, tym bardziej w zakresie medycyny, na której temat wypowiada się szczególnie głośno. Zanim przestał wierzyć w COVID - 19 zalecał on leczyć go gorącymi kąpielami, witaminą C oraz dożylnymi wlewami z perhydrolu, czyli wody utlenionej o wysokim stężeniu

Może wklejaj po prostu linki, a nie wrzucasz jakieś bzdury i komuś może się wydawać, że sam na to wpadłeś ;)
https://dyktanda.pl/foliarz-co-to-znaczy

Qwax , jaka to różnica wklejam linki , treści z linków czy pisze własny tekst , antyszczepionkowi hejterzy i psychopata Horus zrobią swoje .
Mnie nie przeszkadzają a nawet wolę wklejone teksty niż linki .


Dopisane 23.10.2021r. o godz. 14:25:Januszku - Horusku , znowu się zagotowałeś .

" Przyjacielu " opanuj się , wystarczy jak przestaniesz kłamać , oczerniać , insynuować .
" Przyjacielu " nie zabijaj się własną pięścią , Twoi fani umrą z tęsknoty , Frezja zwiędnie .
Jak tu żyć bez celebryty hejtera , jak żyć Januszku .


Ale ty masz zryty beret japi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2021r. o 15:07
~~Beżowobrązowa Kolkwicja , Tobie podobni w Rosji , na Ukrainie , we wschodniej Polsce za swoją głupotę płacą najwyższą cenę .
Obyś Ty nigdy nie doświadczył na własnej i Twojej rodziny skórze efektów głupoty i otumanienia .
Lubelskie kolebka antyszczepionkowców w ciągu ostatnich 10 dni na covid zmarło 128 osób .
Dolnośląskie , Wrocław 65% zaszczepionych , całe woj . na trzecim miejscu w Polsce - zmarło 23 osoby .
Wybieracie hejt i fejki zamiast dyskusji o faktach , to dopiero początek efektów waszej głupoty .


Dopisane 23.10.2021r. o godz. 15:07:

Ferezja ja mam zryty beret , Ty nie masz go wcale , wyparował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłote Przymiotno niezalogowany
23 października 2021r. o 15:13
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
23 października 2021r. o 15:53
M21W2 napisał(a): ~~Beżowobrązowa Kolkwicja , Tobie podobni w Rosji , na Ukrainie , we wschodniej Polsce za swoją głupotę płacą najwyższą cenę .
Obyś Ty nigdy nie doświadczył na własnej i Twojej rodziny skórze efektów głupoty i otumanienia .
Lubelskie kolebka antyszczepionkowców w ciągu ostatnich 10 dni na covid zmarło 128 osób .
Dolnośląskie , Wrocław 65% zaszczepionych , całe woj . na trzecim miejscu w Polsce - zmarło 23 osoby .
Wybieracie hejt i fejki zamiast dyskusji o faktach , to dopiero początek efektów waszej głupoty .Dopisane 23.10.2021r. o godz. 15:07:Ferezja ja mam zryty beret , Ty nie masz go wcale , wyparował .

Wolę mieć wyparowany lub zryty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 października 2021r. o 16:07
M21W2 napisał(a): Qwax , czy dobrze zrozumiałem , będziesz teraz ostrzegał przed odpowiedzialnością karną wszystkich .
A może łapiesz plusy u celebryty .

Źle zrozumiałeś - jak coś wklejasz, to chociaż podaj źródło (bo i tak wszyscy wiedzą, że tego nie wymyśliłeś) ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza