Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
17 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie
~~Pinochet niezalogowany
25 października 2021r. o 13:42
M21W2 napisał(a): Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): oho...zapomniał się zalogować...hahaha

pissdzielska głupota ciągle postępuje...
teraz ''pinokio'' juz poszedł dalej...
wieszczy III wojnę światową...

dokąd ten kraj zmierza !!!!!


Parówa , czy Ciebie ktoś pytał o zdanie ? Wracaj do swego ipeenku i zbieraj haki na wszystkich .
Dopisane 25.10.2021r. o godz. 13:25:Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Panie pinochet , jak zakładałem pasiekę aby zdobyć wiedzę czytałem opracowania naukowe w tym temacie .
To samo dotyczy zakładania plantacji i wiedzy na temat covid i szczepień .
Dla Pana informacje naukowców są niewiarygodne , nie mogę zatem Panu pomóc w sprawie sadzenia tryskawek .
Powiem Panu tylko że wszystko co zalecali naukowcy a ja wypraktykowałem wyszło mi na dobre .

I widzisz Lucjanie , doświadczenie czyni mistrzem , doceniam praktykę , ale co jeśli teoria jest fałszywa ?


Witaj Piotrze po długiej nieobecności na forum .
Rozumiem że w Zarębie nie było internetu .


Piotrek z własnych długoletnich obserwacji wiem że wszystkie teorie spiskowe to tylko teorie .
Twardo stąpam po ziemi , fakty udowodnione i tylko fakty mnie przekonują ,


Masz rację,przecież w zgliszczach WTC znaleziono paszport tego Araba terrorysty.To fakt,a nie te teorię plaskoziemcow,że to była robota samych Amerykanów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2021r. o 13:46
PIS-PO-PRL napisał(a): Pan lucjan zarobiony w demaskowaniu kłamców i oszczerców ;)


powiedz lepiej jak wrażenia po Wick'u 3

przewidujesz ''czwórkę''?...bo ja raczej tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 października 2021r. o 13:47
Witaj Lucjanie :) Wciąż cieszy mnie fakt , że pomimo szczepień dobrze się czujesz . Martwiłem się o Ciebie ... pal licho teorie spiskowe , dobrze , że wciąż jesteś ... ale postawię pytanie , bo muszę ... czy zdarzyło Ci się , że wcisnęli Ci nie takie sadzonki jak trzeba . O truskawkach mówimy Lucjanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2021r. o 13:52
https://spidersweb.pl/2021/09/atak-na-world-trade-center-zamach-11-wrzesnia-teorie-spiskowe.html

Powstało w tym temacie wiele teorii spiskowych , co prawda mniej jak w temacie obecnej pandemii i szczepień , tamte nie są tak groźne społecznie jak obecne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
25 października 2021r. o 13:56
M21W2 napisał(a): https://spidersweb.pl/2021/09/atak-na-world-trade-center-zamach-11-wrzesnia-teorie-spiskowe.html

Powstało w tym temacie wiele teorii spiskowych , co prawda mniej jak w temacie obecnej pandemii i szczepień , tamte nie są tak groźne społecznie jak obecne .

Panie Lucjanem,Pan jest niesamowity,nie do podrobienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2021r. o 13:57
Pannazdzieckiem napisał(a): Witaj Lucjanie :) Wciąż cieszy mnie fakt , że pomimo szczepień dobrze się czujesz . Martwiłem się o Ciebie ... pal licho teorie spiskowe , dobrze , że wciąż jesteś ... ale postawię pytanie , bo muszę ... czy zdarzyło Ci się , że wcisnęli Ci nie takie sadzonki jak trzeba . O truskawkach mówimy Lucjanie :)


Nie nie zdarzyło mi się aby nie były zgodne z opisem .
Jest z tym źle tylko wtedy jak kupisz sadzonki z nie sprawdzonego źródła .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 października 2021r. o 14:18
Horus napisał(a):

powiedz lepiej jak wrażenia po Wick'u 3

przewidujesz ''czwórkę''?...bo ja raczej tak...


Najsłabsza ze wszystkich część, ale wciąż na tyle dobrze się ogląda że i 4 i 5 chętnie zobacze ;)



Dopisane 25.10.2021r. o godz. 14:18:

A to Pan minister o zaszczepionych w szpitalach.
Wie ilu jest niezaszczepionych ale tych drugich to w sumie nie liczył… bo po co :D

„Tutaj trudno podać konkretną liczbę, która by pokazała, ile osób w pełni zaszczepionych trafia do polskich szpitali, ale naprawdę: przeważająca większość to osoby niezaszczepione - dodał.”

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
25 października 2021r. o 14:19
M21W2 napisał(a): Panie pinochet , jak zakładałem pasiekę aby zdobyć wiedzę czytałem opracowania naukowe w tym temacie .
To samo dotyczy zakładania plantacji i wiedzy na temat covid i szczepień .
Dla Pana informacje naukowców są niewiarygodne , nie mogę zatem Panu pomóc w sprawie sadzenia tryskawek .
Powiem Panu tylko że wszystko co zalecali naukowcy a ja wypraktykowałem wyszło mi na dobre .

Tylko ze naukowcy zalecają sadzić w sierpniu,a dzisiaj dopiero zacząłem i zejdzie mi do grudnia jak pogoda pozwoli.Pytam czy to nie za późno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo