Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus w Polsce. Dramatyczna liczba zgonów i zakażeń. Co się dzieje?
~~Zszarzały Kokorycz niezalogowany
19 listopada 2021r. o 23:40
Mamy w Polsce nowych rycerzy których na tym forum przedstawicielem jest M21W2 oraz jego paru giermków ,Armagedon i inni .Jak na rycerzy przystało mają zakute łby , przez to nie dociera do nich nic z zewnątrz ,mają we łbach tylko co im zostało zaprogramowane i klepią jedną narrację .Ślepi i głusi będą tak klepać aż padną martwi od ciosów rzeczywistości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
19 listopada 2021r. o 23:42
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Ale za to w Irlandii, w której wyszczepiło się 93% dorosłych i 90% osób powyżej 12 lat, wraca normalność, czyli następny etap po ostatniej prostej - przywrócenie restrykcji ;)
https://podroze.onet.pl/ciekawe/irlandia-wracaja-restrykcje-wzrost-zakazen-na-covid-19/p2ltz36


Patrząc na liczby zakażeń warto porównać liczby zgonów przed szczepieniem i teraz już po. Znajdź różnice :)

Temat restrykcji to odrębna sprawa, w sensie zasadności wprowadzania.
No właśnie - znajdź różnice w zgonach w Irlandii przed szczepieniem i po szczepieniu (ale porównuj identyczne okresy - np. listopad 2020 i listopad 2021). Bo mi wychodzi, że zgonów jest teraz więcej niż prze szczepieniami, co oczywiście dowodzi na skuteczność szczepionek ;)


Zakładając analogiczny czas liczby zakażeń 2020 coś około 400 a obecnie ponad 4 000. Zatem nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby łatwo policzyć udział procentowy zgonów wtedy i obecnie :)

Jednak żeby to było bardziej miarodajne trzeba wziąć pod uwagę skoki zachorowań czyli tak zwane fale, a Irlandia przeżywała najgorszy okres na przełomie lutego i marca kiedy liczba zaszczepionych była mała. Wtedy liczba zgonów, porównując analogicznie liczby zakażeń obecnie, była znacznie wyższa. Tym samym udział procentowy zgonów również było zdecydowanie wyższy niż obecnie. W jakim kraju byś nie sprawdził, to wszędzie tam gdzie jest duży odsetek osób zaszczepionych udział procentowy zgonów znacząco spadł względem okresu kiedy zakażeń było na podobnym poziomie, ale brakowało szczepień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
19 listopada 2021r. o 23:50
~~Zszarzały Kokorycz napisał(a): Mamy w Polsce nowych rycerzy których na tym forum przedstawicielem jest M21W2 oraz jego paru giermków ,Armagedon i inni .Jak na rycerzy przystało mają zakute łby , przez to nie dociera do nich nic z zewnątrz ,mają we łbach tylko co im zostało zaprogramowane i klepią jedną narrację .Ślepi i głusi będą tak klepać aż padną martwi od ciosów rzeczywistości


Jest takie przysłowie "głupi ma zawsze szczęście", cieszcie się że rządzi PIS, bo gdyby rządziła opozycja mielibyście drugie Włochy, Francję, Austrię i byłby lament jaki to rząd niedobry, faszystowski.

https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Czwarta-fala-Opozycja-chce-obowiazkowych-szczepien-PiS-to-zlozcie-projekt-ustawy,226373,14.html

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RH niezalogowany
19 listopada 2021r. o 23:52
Nie zaszczepię się nigdy , jeśli by chcieli to zrobić mi na siłę to nie poddam się bez walki , wolę zginąć od czegokolwiek ale walcząc , niż odebrać sobie życie dając sobie wstrzyknąć ten preparat .Barany i idioci niech sami idą do rzeźni ale beze mnie .Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 listopada 2021r. o 0:00
~~ARMAGEDON napisał(a):
Zakładając analogiczny czas liczby zakażeń 2020 coś około 400 a obecnie ponad 4 000. Zatem nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby łatwo policzyć udział procentowy zgonów wtedy i obecnie :)

Jednak żeby to było bardziej miarodajne trzeba wziąć pod uwagę skoki zachorowań czyli tak zwane fale, a Irlandia przeżywała najgorszy okres na przełomie lutego i marca kiedy liczba zaszczepionych była mała. Wtedy liczba zgonów, porównując analogicznie liczby zakażeń obecnie, była znacznie wyższa. Tym samym udział procentowy zgonów również było zdecydowanie wyższy niż obecnie. W jakim kraju byś nie sprawdził, to wszędzie tam gdzie jest duży odsetek osób zaszczepionych udział procentowy zgonów znacząco spadł względem okresu kiedy zakażeń było na podobnym poziomie, ale brakowało szczepień.

Ty musisz być spokrewniony z M21 ;)
Liczmy tak, by pasowało do założonej teorii :)
Ja bym porównał od razu grudzień 2020 (gdzie nie było szczepień) do lipca 2021 (gdzie szczepionki były normą). Tego porównania to już żaden foliarz nie podważy ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
20 listopada 2021r. o 5:10
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Liczmy tak, by pasowało do założonej teorii :)


No dokładnie w ten sposób chciałeś to zrobić by stwierdzić że szczepienia nie działają, ale nie pyklo bo porównałeś kompletnie nieadekwatne okresy które jedynie pokrywały się miesiącem, ale tak to nie działa. Trzeba być uczciwym i podejść do tematu rzetelnie. Jak już chcesz liczyć, rób to dobrze :)

Nie jestem spokrewniony, jestem wyłącznie uczulony na manipulacje, która się tutaj często posługujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~George Orwell niezalogowany
20 listopada 2021r. o 6:49
Armagedon ma rację że wyszczepienia działają , działają jak nóż rzeźnika .Ci co dali się wyszczepić stoją już w kolejce pod ten nóż , i nie mogą już z tej kolejki wyjść , wyszukują ewidentnie kłamliwe i zmanipulowane dane które podaje rzeźnia aby uzasadnić swoje stanie w kolejce .Ale rzeźnik coraz bliżej .Armagedon nawet przybrał nick adekwatny do tego co sam sobie zrobił i co go niebawem czeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Sasanka niezalogowany
20 listopada 2021r. o 6:54
~~RH napisał(a): Nie zaszczepię się nigdy , jeśli by chcieli to zrobić mi na siłę to nie poddam się bez walki , wolę zginąć od czegokolwiek ale walcząc , niż odebrać sobie życie dając sobie wstrzyknąć ten preparat .Barany i idioci niech sami idą do rzeźni ale beze mnie .Amen
Najgłupszy wpis z jakim się w życiu spotkałem.Normalnie IDIOTA!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.