Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus w Polsce. Dramatyczna liczba zgonów i zakażeń. Co się dzieje?
13926
qwax_
20 listopada 2021r. o 10:12
Tymczasem w "prawdziwie normalnych", bo odpowiednio wysoko wyszczepionych krajach Europy, wprowadzane są w ramach programu "ostania prosta" kolejne lockdowny i ograniczenia.
Mieszkańcy, co zrozumiałe, okazują swoją radość z bezgranicznej wprost troski rządzących o ich zdrowie. Tutaj przykład świętowania przez mieszkańców Roterdamu kolejnych ograniczeń.
Do świętowania przyłączyła się policja poprzez polewanie wodą oraz wesoło strzelając w demonstrantów ;)
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27826628,zamieszki.html#s=BoxOpImg6

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Nachyłek niezalogowany
20 listopada 2021r. o 10:27
qwax_ napisał(a): Tymczasem w "prawdziwie normalnych", bo odpowiednio wysoko wyszczepionych krajach Europy, wprowadzane są w ramach programu "ostania prosta" kolejne lockdowny i ograniczenia.
Mieszkańcy, co zrozumiałe, okazują swoją radość z bezgranicznej wprost troski rządzących o ich zdrowie. Tutaj przykład świętowania przez mieszkańców Roterdamu kolejnych ograniczeń.
Do świętowania przyłączyła się policja poprzez polewanie wodą oraz wesoło strzelając w demonstrantów ;)
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27826628,zamieszki.html#s=BoxOpImg6

Powinni napier... w te psy butelkami z benzyną. Tyle milionów ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 listopada 2021r. o 10:33
Dałbym się postrzelić, bo wiem że to dla mojego dobra. Ten postrzał chroni mnie przed moimi destrukcyjnym zapędami.

Foliarze nie zrozumieją.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 listopada 2021r. o 10:38
PIS-PO-PRL napisał(a): Dałbym się postrzelić, bo wiem że to dla mojego dobra. Ten postrzał chroni mnie przed moimi destrukcyjnym zapędami.

Foliarze nie zrozumieją.

Ten postrzał w ciebie chroni przede wszystkim innych.
A więc, im więcej postrzelonych, tym więcej ochronionych ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Rozwar niezalogowany
20 listopada 2021r. o 10:53
~~Indygowy Nachyłek napisał(a): Kur...wa ludzie przestańcie juz pier.... Ta szczepionka to trucizna zobaczcie ilu ludzi juz od tego poszło. Nawet wczoraj zmarła zdrowa nauczycielka. Znałem ją. To broń biologiczna 21 wieku. Zrozumcie to barany!!!!

Te barany i tak nic nie zrozumieją ,może to i dobrze , ubędzie takich na świecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Rozwar niezalogowany
20 listopada 2021r. o 11:13
Na ostatnim spotkaniu w Davos głównym mottem było Nie będziesz miał nic a będziesz szczęśliwy .
Przypominam założenia wielkiego resetu:
1.Redukcja ilości ludzi na świecie: wyszczepiania.
2.Likwidacja własności prywatnej. Czyli mieszkanie, dom , samochód itd już nie będą twoje
3. Praca wyłącznie dla rządów i korporacji .
Lockdowny uderzają wyłącznie w małe prywatne firmy , a w firmy należące do wielkich korporacji ,nie
Teraz mamy pierwsze zajawki pozbawiania ludzi własności
https://biznes.interia.pl/finanse/news-swiat-na-wynajem-wazniejsza-wygoda-i-swoboda-niz-wlasnosc,nId,5652941
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Rozwar niezalogowany
20 listopada 2021r. o 11:22
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 listopada 2021r. o 11:37
qwax_ napisał(a):
Ten postrzał w ciebie chroni przede wszystkim innych.


Coś czuję że Pan Lucjan da Ci medal i pierwszy raz od wybuchu pandemii uzna, że mądrze gadasz ;)

Lepiej strzelać na zimne… czy tam dmuchać. Co za różnica ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza