Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Minister zdrowia przyznał honorowym dawcom krwi z Bolesławca odznaki Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu
~~Nadżółkły Kuklik niezalogowany
27 listopada 2021r. o 10:53
Super sprawa- oczywiście oddawanie krwi-Żeby chociaż Ci Wspaniali Ludzie mieli z tego tytułu jakieś Profity.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czujne oko niezalogowany
27 listopada 2021r. o 13:48
~~Smolisty Nagietek napisał(a): Mniej kontaktów z Sasaem , a może cię ktoś zauważy …………………D

Jasnowidzu, a co ja mam wspólnego z rzeczonym "Sasem"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Tojad niezalogowany
27 listopada 2021r. o 14:18
Jak to jest ? Są 2 kluby HDK w Bolesławcu. Tylko z jednego klubu otrzymują odznaczenia ? Nie jest to dziwne ? Czy z tego drugiego klubu jest inna krew ?!. Piszę o tym bo dobrze wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~HDK niezalogowany
27 listopada 2021r. o 15:46
Ma być Leszek MAZARAKI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klub HDK niezalogowany
28 listopada 2021r. o 13:51
Bo ten 2 klub jest wojskowy i podlega pod MON, bo członkowie klubu oddają krew w ambulansie Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MON z Wrocławia. Pewnie też na uroczystości w jednostce otrzymują regulaminowe odznaczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Cis niezalogowany
28 listopada 2021r. o 23:00
Jedyny przywilej to przyspieszone dostanie się do lekarza specjalisty. Zabiegi rechabilitacje szybciej. Nie honoruje skierowania na zabiegi zakład rechabilitacujny w pobliżu policji. Tam się czeka miesiącami. Mam tego przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Rojnik niezalogowany
28 listopada 2021r. o 23:03
~~Ołowianoniebieski Cis napisał(a): Jedyny przywilej to przyspieszone dostanie się do lekarza specjalisty. Zabiegi rechabilitacje szybciej. Nie honoruje skierowania na zabiegi zakład rechabilitacujny w pobliżu policji. Tam się czeka miesiącami. Mam tego przykład.
Tam nigdy nie honorowali. Kombatantów też szybciej nie przyjmowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Rojnik niezalogowany
28 listopada 2021r. o 23:05
~~Kasztankowy Rojnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Cis napisał(a): Jedyny przywilej to przyspieszone dostanie się do lekarza specjalisty. Zabiegi rechabilitacje szybciej. Nie honoruje skierowania na zabiegi zakład rechabilitacujny w pobliżu policji. Tam się czeka miesiącami. Mam tego przykład.
Tam nigdy nie honorowali. Kombatantów też szybciej nie przyjmowali. Tylko odpłatnie bardzo szybko.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.