Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Inflacja w listopadzie 7,7%, bolesławianie mniej kupują i płaczą, ceny na większość produktów galopują
~~Żółtobrązowy Lędźwian niezalogowany
30 listopada 2021r. o 21:42
oni nie ukradli ,dali 13-ki ok 1000pln ,a w podwyżkach wszelkich wezmą wincyj ,
ale w tv propaganda non stop ile to dali
do niektórych to nie dociera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Bluszczyk niezalogowany
30 listopada 2021r. o 22:09
~~Jasnopomarańczowa Szarnota napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopomarańczowa Jasnota napisał(a): R o z p i e r d a l a j ą mnie ludzie którzy dalej bronią tych pisiwskich zlodzieji.( tak tak peło też kradlo). Dla jasności ani pis ani peło. To bydło doprowadzi ten kraj do ruiny. Juz niedługo ludzie nie będą mieli nawet na ten ryż ktory Mateo obiecał. Ale emeryty dalej ich kochają. Nie rozumiem jak można tak dobijac swoich obywateli, np nowymi podatkami. Dno


A co ci ukradli? No weź się i wytłumacz, co ci ukradł PIS? Co ci ukradli? Tak? Ukradli ci coś?



Ale przecież pis nie kradnie. Oni przecież dają. Dali ostatnio 45 nowych podatków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosia niezalogowany
30 listopada 2021r. o 22:13
dają to i drożeje.... no to wyciągać te zaskórniaki...13-te i 14- emerytury i nie narzekać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
30 listopada 2021r. o 22:26
~~xxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tusk napisał(a): Teraz paliwo może być i po 7 złotych.

Przestańcie biadolić z tym paliwem ja dzisiaj przyjechałem WW CEDI na CPN świeciła mi się już rezerwa i zatankowałem benzynę do pełna i zapłaciłem 45 zł .

Przepraszam ale zapomniałem dodać że mam zbiornik na benzynę dziewięcio litrowy i zatankowałem 7,5 litra a samochód jest na gaz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
30 listopada 2021r. o 22:30
~~Jasnopomarańczowa Szarnota napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopomarańczowa Jasnota napisał(a): R o z p i e r d a l a j ą mnie ludzie którzy dalej bronią tych pisiwskich zlodzieji.( tak tak peło też kradlo). Dla jasności ani pis ani peło. To bydło doprowadzi ten kraj do ruiny. Juz niedługo ludzie nie będą mieli nawet na ten ryż ktory Mateo obiecał. Ale emeryty dalej ich kochają. Nie rozumiem jak można tak dobijac swoich obywateli, np nowymi podatkami. Dno


A co ci ukradli? No weź się i wytłumacz, co ci ukradł PIS? Co ci ukradli? Tak? Ukradli ci coś?


A co ci ukradła Platforma tylko nie pisz ,że pieniądze z OFE podaj jakiś konkretny przykład ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Szarnota niezalogowany
30 listopada 2021r. o 23:15
~~Kremowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopomarańczowa Szarnota napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnopomarańczowa Jasnota napisał(a): R o z p i e r d a l a j ą mnie ludzie którzy dalej bronią tych pisiwskich zlodzieji.( tak tak peło też kradlo). Dla jasności ani pis ani peło. To bydło doprowadzi ten kraj do ruiny. Juz niedługo ludzie nie będą mieli nawet na ten ryż ktory Mateo obiecał. Ale emeryty dalej ich kochają. Nie rozumiem jak można tak dobijac swoich obywateli, np nowymi podatkami. Dno


A co ci ukradli? No weź się i wytłumacz, co ci ukradł PIS? Co ci ukradli? Tak? Ukradli ci coś?

A co ci ukradła Platforma tylko nie pisz ,że pieniądze z OFE podaj jakiś konkretny przykład ?


Z OFE oczywiście, ale też np. nie płaciła za pracę. Np. za tzw. "godziny kartowe" obowiązkowe, za to nauczyciel otrzymywał 0zł a musiał się rozliczyć z każdej godziny. Albo np. stawki 1zł na godzinę dla starzysty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hdhdhfvjsnnsnd niezalogowany
30 listopada 2021r. o 23:37
Chu-j mnie to obchodzi. Cały świat ma z tym problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Lilia niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 0:55
A u nas we Lwówku tych problemów nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza