Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fundacja "Twoje Dziedzictwo" przejmie ruiny klasztoru w Nowogrodźcu
~~Kotek niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 14:25
Tjaaaa zastosują art. 46c ustawy covidowej i będą prowadzić remonty na covid i w celu stworzenia miejsc z łóżkami dla zarażonych covidem xD na to tylko dają teraz siano..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Żywotnikowiec niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 7:49
~~Biały Rozpław napisał(a): biznes sobie jakas niby fundacja robi za kase ze zbiórki .... jak zwykle przekręt ...


oczywiście, ale ta cała kasa nie idzie z tych jakze szlachetnych zbiórek, a z zabytków i ich pozostałości. Czemu nikt o tym nie mówi, ludzie są az tak ślepi? miasto dało poniekąd zabierać sobie z rąk od tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jezus Chrystus niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 3:30
Spadek klasztorny należy się Kościołowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~HerbertBew niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 4:48

hondrox kaufen deutschland - hondrox kaufen deutschland, vitavisin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Wilec niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 5:30
~~Jezus Chrystus napisał(a): Spadek klasztorny należy się Kościołowi.

przepraszam a czy mi ktos daje na remont mieszkania? kosciolowe to niech kosciol da bo to nikomu nie potrzebne. Rydzyk ma to niech da. co pisowskie fanaberie bedziecie dotowac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jola niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 7:15
~~Stalowy Wilec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jezus Chrystus napisał(a): Spadek klasztorny należy się Kościołowi.

przepraszam a czy mi ktos daje na remont mieszkania? kosciolowe to niech kosciol da bo to nikomu nie potrzebne. Rydzyk ma to niech da. co pisowskie fanaberie bedziecie dotowac?

A co mnie interesują twoje tęczowe fanaberie. Chcecie się bronić przed bęckami łysych to za własną kasę wynajmijcie sobie ochronę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 7:21
~~jola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowy Wilec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jezus Chrystus napisał(a): Spadek klasztorny należy się Kościołowi.

przepraszam a czy mi ktos daje na remont mieszkania? kosciolowe to niech kosciol da bo to nikomu nie potrzebne. Rydzyk ma to niech da. co pisowskie fanaberie bedziecie dotowac?
A co mnie interesują twoje tęczowe fanaberie. Chcecie się bronić przed bęckami łysych to za własną kasę wynajmijcie sobie ochronę.


Nie bluźnij na naczelnika Polski ,on ci tęczowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Albertwek niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 7:24

hemorroidide ravi - nautubone krema, gigant narva
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza