Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
42-latka z Bolesławca oskarżona przez córkę o znęcanie
~~Brunatnoczarna Goryczka niezalogowany
2 lipca 2022r. o 14:46
~~A napisał(a): Zabierz teraz dziecku tel i laptopa, to wyrżnie w pień całą rodzinę! Nie pierwsza historia o durnocie, która opanowała świat!


Jak tzw. "rodzic" spieprzy swoją robotę, to oczywiście że takie będą skutki. Skutki złego wychowania, takie cyrki zawsze są winą po*banych, głupich i tępych "rodziców".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 lipca 2022r. o 21:18
Nie no w tych czasach to już nic mnie nie dziwi... Remont w głowie a wydaje im się, że świat zawojują...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lipca 2022r. o 21:45
~~Jedyny Normalny napisał(a): Ja tej "mamuśce" nie współczuję. Gdyby ona była normalna, to wychowałaby swojego dzieciaka normalnie. A jak rodzic spiernicza koncertowo swoją robotę, to nie powinno dziwić nasilanie się nienawiści i agresji wobec nich, może ta 15-latka była bita, zastraszana, gnębiona psychicznie. "Mamuśce" wierzycie? Powinno być oczywiste, że ona nigdy nie przyzna się do tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami takiego patologicznego domu, ilu z was bije swoje dzieci i pastwi się nad nimi tylko dlatego, że nie macie odwagi rozprawić się ze złą przeszłością, jaką zafundowali wam wasi rodzice? Zamiast ze starszymi pokoleniami pogadać, to wyżywacie się na swoich dzieciakach i jeszcze bronicie tej dziwny czlowiek ki, gdyby nie miała nic za uszami, to nie zostałaby aż tak oskarżona, bo nikt bez powodu tak ciężkich oskarżeń nie wysuwa, coś musiało się na 100% stać, że 15-latka posunęła się do aż tak dramatycznych ruchów. 3/4 Polaków nie potrafi być rodzicami, jesteście dziwny czlowiek mi, że mając kompleksy wobec samych siebie, robicie dzieci, a wasi równie głupi rodzice nauczyli was idiotyzmów o bezkrytyczności wobec rodzica, o szacunku wobec rodzica nawet jeśli ten ma was w dupie i was poniża... czy wy głupcy jesteście normalni? Skąd wy się urwaliście? Myślicie, że na takich pseudo zasadach społeczeństwo daleko zajdzie? Myślicie, że dlaczego wasi rodzice was takich durnot uczyli? Ja wam powiem dlaczego: po prostu chcieli mieć od was spokój, żebyście nie zawracali im dupy i sami byli takimi baranami, że nie potrafili argumentami wytłumaczyć co i jak, tylko woleli drzeć ryja czy uciec się do przemocy fizycznej jak i psychicznej. Nie pozdrawiam was i większości komentującym dedykuję: pie*olcie się!Zastosowana autokorekta

Czasami się zastanawiam, dlaczego ludziom głupim wydaje się, że są bardzo mądrzy. A może to też wina rodziców..ba nawet na pewno, bo mówili durniowi, że jest mądry i w to uwierzył. Zamknąć ich !!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Doombringerpl niezalogowany
2 lipca 2022r. o 22:57
~~Brunatnoczarna Goryczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonobiały Floks napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jedyny Normalny napisał(a): Ja tej "mamuśce" nie współczuję. Gdyby ona była normalna, to wychowałaby swojego dzieciaka normalnie. A jak rodzic spiernicza koncertowo swoją robotę, to nie powinno dziwić nasilanie się nienawiści i agresji wobec nich, może ta 15-latka była bita, zastraszana, gnębiona psychicznie. "Mamuśce" wierzycie? Powinno być oczywiste, że ona nigdy nie przyzna się do tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami takiego patologicznego domu, ilu z was bije swoje dzieci i pastwi się nad nimi tylko dlatego, że nie macie odwagi rozprawić się ze złą przeszłością, jaką zafundowali wam wasi rodzice? Zamiast ze starszymi pokoleniami pogadać, to wyżywacie się na swoich dzieciakach i jeszcze bronicie tej dziwny czlowiek ki, gdyby nie miała nic za uszami, to nie zostałaby aż tak oskarżona, bo nikt bez powodu tak ciężkich oskarżeń nie wysuwa, coś musiało się na 100% stać, że 15-latka posunęła się do aż tak dramatycznych ruchów. 3/4 Polaków nie potrafi być rodzicami, jesteście dziwny czlowiek mi, że mając kompleksy wobec samych siebie, robicie dzieci, a wasi równie głupi rodzice nauczyli was idiotyzmów o bezkrytyczności wobec rodzica, o szacunku wobec rodzica nawet jeśli ten ma was w dupie i was poniża... czy wy głupcy jesteście normalni? Skąd wy się urwaliście? Myślicie, że na takich pseudo zasadach społeczeństwo daleko zajdzie? Myślicie, że dlaczego wasi rodzice was takich durnot uczyli? Ja wam powiem dlaczego: po prostu chcieli mieć od was spokój, żebyście nie zawracali im dupy i sami byli takimi baranami, że nie potrafili argumentami wytłumaczyć co i jak, tylko woleli drzeć ryja czy uciec się do przemocy fizycznej jak i psychicznej. Nie pozdrawiam was i większości komentującym dedykuję: pie*olcie się!Zastosowana autokorekta


Ty nie jesteś normalny w tej wypowiedzi. Nie bronie matki ale jakim prawem używasz wulgaryzmów wobec tych ludzi i ich rodziców. Nie wiesz co dokładnie tam było to czemu wyzywasz nas czytelników od baranów? Mówisz o nienawiści i agresji a póki co Twoja wypowiedź to nic innego jak właśnie to!!!!. I kto tu jest baranem hm?


Nienormalny to jesteś ty komuchu i poszedł stąd, jazda do psychologa i weź tabletki, a wulgaryzmów nie używam wobec ludzi i nie wobec rodziców, tylko idiotów oraz wobec idiotów uzurpujących sobie prawo do tytułowania siebie rodzicem. Mam swoje podejrzenia i mam prawo się nimi dzielić, a to że tobie one nie pasują, to się zamknij i nie odzywaj, a czemu was nazwałem baranami? Bo nimi jesteście. Mówię o nienawiści i agresji właśnie nienawiścią i agresją wobec takich jak wy, bo inny język do was nie dociera, wy pajace.

Wiesz, Tomasz Komenda też był oskarżony o gwałt na 15-latce i pozostawienie jej na mrozie, wskutek czego zmarła. Przesiedział 18 lat w wiezieniu. Wszyscy na nim psy wieszali, tym bardziej, że wyrok... i drugi wyrok, podwyższający karę... A jednak po 18 latach okazało się, że jest niewinny... Możesz mieć swoje podejrzenia. Ja mam swoje. I nie potrzebuję biegłego ginekologa, żeby wiedzieć, że opisywane "inne czynności seksualne", skończyłyby się wizytą u chirurga, a oni na pewno zadzwoniliby gdzie trzeba. Mało było takich spraw? Przywożone do szpitala dzieci z rozerwanymi narządami i niejasne tłumaczenia rodziców? Widać mało znasz się na anatomii ale nie każdy przykładał uwagę na lekcjach biologii i nie każdy ma w rodzinie lekarzy, więc można Ci wybaczyć ignorowanie faktów. Jak i tego, że pojęcia nie masz czym jest błona dziewicza. Być może Twoje partnerki, które mówiły Ci że jesteś ich pierwszym zrobiły Ci wodę z mózgu i nie zauważyłeś pewnych nieścisłości w ich twierdzeniach i teraz masz mylne pojęcie o dziewictwie, które biegły sądowy z ramienia prokuratury(nie prywatny ze strony oskarżonej) ustalił, że nadal występuje. Resztę pominę bo nie piszę tego żeby cię przekonywać. Wiem, że TVPiS oraz gazety Obajtka twierdzą, że prokuratura ma mocne dowody, ale oni tak mają. Taka sprawa mocno by podbudowała dotychczasowe poczynania ministra 0 ze zmianami w prawie i przyćmi wpadki typu złagodzenia praw dotyczących przemocy wobec kobiet czy inflację w granicznej kwocie, odróżniającej wykroczenie od przestępstwa. A skoro ich oglądasz i czytasz to w gruncie rzeczy nie mam nic więcej Tobie do powiedzenia. Wracaj do orania pola i internety zostaw dla tych, którzy korelują wiedzę z dostarczonymi informacjami i nie tworzą teorii spiskowych, bo tak prokuratura powiedziała. Jak widać na przykładzie powyżej, a dodam, że ostatnio to nie jedyny przypadek uniewinnienia po latach, że nawet wyrok sądu nie zawsze jest wyznacznikiem winy. Tylko żeby ocenić sprawę, trzeba mieć wgląd w akta sprawy i czytać ze zrozumieniem. Jak znasz wyrok i nie znasz nawet uzasadnienia to Twoja opinia jest zmanipulowana, nie mówię już o Twoim przypadku gdzie ktoś inny myśli za Ciebie, a Ty tylko powielasz jego opinię(tak, manipulacja ma na celu to, abyś to Ty był przekonany, że masz rację, tak jakbyś nie zauważył). No i na końcu. Być może z tym znęcaniem psychicznym masz rację i maiła miejsce. Wszak zabranianie spotkań ze znajomymi bądź odebranie telefonu i laptopa, czyli tego, czym żyje współczesna młodzież, jest znęcaniem się. Wiesz? mnie też bito w domu. W latach, kiedy nikt nie wiedział co to "bezstresowe wychowanie". I oprócz tego, że doskonale wiem do czego zdolne są nastolatki i jak potrafią naginać rzeczywistość dla osiągnięcia krótkotrwałych korzyści(bo o długofalowych konsekwencjach zazwyczaj nie potrafią pomyśleć bo za mało świat znają), pozostał mi z tego okresu jeden mankament. Widząc rozwydrzonego gówniarza rozniósłbym go i trafił za kratki. Poza tym doskonale wiem za co dostawałem i po prawie 40 latach życia wiem, że nie dostałem ani razu za nic. Sam sobie na to zasłużyłem i możesz mi wierzyć, że mnie też przez myśl przechodziły pomysły z Policją i miałbym mocniejsze dowody niż ta gówniara. Dodam, że od dziecka znam się na komputerach dość dobrze, wychowywałem się wraz z rozwojem internetu, zaczynając od wdzwanianego z tepsy. Tyle, że cechuje mnie to,m czego Tobie brakuje i co potwierdziło kilku psychologów. Jestem ponadprzeciętnie inteligentny, potrafię manipulować i udzielam odpowiedzi jakie są oczekiwane. Poza tym chłodno kalkuluję jakie konsekwencje będzie miał czyn w długim okresie, dla chwili przyjemności. Dlatego wizja domu dziecka(w tamtych czasach było gorzej niż teraz) i poprawczaka, jak wyjdzie na jaw że jednak nie wyszło, skutecznie studziła mój zapał do tak nieprzemyślanych działań, tym bardziej, że kary cielesne nie były bez powodu. Tak, miałem okazję zniknąć z domu na 9h bez mówienia gdzie się wybieram, gdzie pozwolono mi być góra 2h(w wieku 12 lat, a wtedy linia telefoniczna była jeszcze luksusem, o komórkach nie wspominam, bo dopiero się cegły pojawiały i tylko dla firm). Tak więc oceniaj jak chcesz, ale nie dziw się, że ludzie uważają Cię za ...a. Dajesz im do tego powód, a oni, jak i Ty mają prawo do własnej opinii, nie tylko o sprawie, ale i o komentujących

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boleslavian niezalogowany
3 lipca 2022r. o 1:06
Współczuję rodzicom, że takie coś im się przydarzyło. Miejmy nadzieję, że ta smarkula poniesie konsekwencje tego pomówienia.
Za szopkę, którą odegrała powinna srogo zapłacić. Na pewno nie chciałbym takiego wyrodnego dzieciucha wpuścić do domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Derak niezalogowany
3 lipca 2022r. o 11:02
Brunatnoszara Goryczka miała trudne dzieciństwo. Mnie wychowano przez pracę i naukę. Każdy człowiek ma geny dobrego zachowania, odróżnia dobro od zła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Calo niezalogowany
3 lipca 2022r. o 12:05
Współczuję rodzicom.
Wstyd dla prokuratury i tych śmiesznych tępych psychologów którzy dali się urobić tej małej manipulatorce. Dzięki takim pseudo specjalistom mamy właśnie takie oto państwo z tektury. Mam nadzieję, że ta niewinna matka co niesłusznie tyle wycierpiała - otrzyma ogromne odszkodowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Barwinek niezalogowany
3 lipca 2022r. o 17:12
Ciekawe że prokuratura w Bolesławcu sąd i policja nie są zainteresowani prawdziwym gwałtem i nie byli nim zainteresowani ponad dekadę temu miał miejsce w dyskotece kiedy aspirant do policji i teraz aspirant :-) z kolegami rozdzieiczali dziewczynę ze wsi trochę za młoda żeby brać na disco ale z policjantem puscili. Potem ów policjant miał traumę bo sam nie mógł za bardzo się denerwował :-) i nazwał dziewczynę która miał pod opieką panna lekkich obyczajów (żeby nie użyć wgaryzmow)k również namaścił team wszystkie dziewczyny ze wsi. Skąd wiem że jej historia prawdziwa pomimo że nie było biegłych i formalnie skargi obecna elyta administracji jej odradziła bo nie ma szans oni się sami mieli tym zająć. Otóż ów aspirat prac powal jako listonosz i nasze drogi się zeszły pozdrowilam go od tej dziewczyny nie wytrzymał wybuchł werbalnie mnie sponiewierał jak również wszystkie dziewczyny ze wsi i ludzi z gminy którym poprzysiągł zemstę. W 2019 wraz z ludźmi którym jak mówił "będę tylko im pomagał" zemścił się na mnie, na tamtej dziewczynie nie zdołał bo opuściła kraj i nigdy nie wróci. Zabawne że tutaj aresztowano bez właściwie podstaw a opisanej przeze mnie sytuacji zamknięto dziewczynie buzię i co więcej po prawie 18 latach nadal go chronią bo mają koneksje z partią to byli funkcjonariusze bezpieki ich dzieci kapusie i przestępcy nadal rządzą Bolesławcem ! A istotne poglo mu w nagonce w 2019 a potem karcie się strajkiem kobiet i selfie w sejmie czyjich praw bronicie jesteście po jednych pieniądzach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza