Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki senior stracił oszczędności życia
1203
Przylga
2 lipca 2022r. o 5:44
Ci "ludzie" chyba Boga się nie boją!? Zuchwałe oszustwo, myślę że z tym przekierowaniem telefonu to ja też bym dał się oszukać, starszy Pan szczerze uwierzył i na dodatek się upewnił - to jak śliwka w kompot :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Kolkwicja niezalogowany
2 lipca 2022r. o 8:27
Na biednego nie trafiło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Kolkwicja niezalogowany
2 lipca 2022r. o 8:28
~~haha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Henia napisał(a): I kto w tą bzdurę ma uwierzyć? Chyba biedni seniorzy,którzy dostali 13 emeryturę zastanawiają się czytając ten artykuł skąd dziadek miał tyle kasy?


Odkłądaj 200 zł miesięcznie i uzbierasz za 40 lat.
Czego pało nie rozumiesz??



40 lat temu nie było 200zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Metasekwoja niezalogowany
2 lipca 2022r. o 10:03
emeryci to jednak mają kasę ... pokażcie mi rodzine z 3 dzieci mającą oszczędności 100 zł .... żyją jak pączki w maśle i jeszcze placzą ze mało .... coś tu nie gra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
2 lipca 2022r. o 15:17
Ja przez giga-inflację też straciłem 30 % oszczędności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Rokitnik niezalogowany
2 lipca 2022r. o 15:19
Ja mam 2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
3 lipca 2022r. o 5:55
jak można pomagać krewnym przez telefon?no jak ?no właśnie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilia niezalogowany
4 lipca 2022r. o 8:28
Ludzie, opamiętajcie sie. Mężczyzna miał 100tys zl i 87 lat. Nie wiecie, gdzie pracowal za młodu, nie wiecie jaką ma emeryture, nie wiecie jak żył, bo może bardzo skromnie. Odłożyl sobie, nie ukradł, to jego. Nie zazdrośccie. Rodzina z trojką dzieci jako porównanie do tego pana? Znacie go? Nie. Ja też nie. Ale miał prawo sobie uzbierac przez tyle lat. A rodziny z trojką dzieci jak nie stać to po co sobie ich tyle barobiła? 500+nie wystarcza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.