Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wotum zaufania, absolutorium i pokrzywy dla Roberta Relicha
~~Adam niezalogowany
4 lipca 2022r. o 13:49
~~Adam napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoruda Kolczurka napisał(a): Gorsze od tych pokrzyw jest to, że radnym może zostać człowiek z wykształceniem zawodowym i to może niepełnym :(


Jak patrzę na niektórych w pełni wykształconych, to już nie wiem gdzie większy ...izm. Ostatnie dwa lata dobrze to pokazały. Żeby nie było też mam wykształcenie ale oprócz tego rozum i logiki używam. Nie ważne wykształcenie tylko rozum i sprawnośc w jego używaniu

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Zawciąg niezalogowany
4 lipca 2022r. o 14:51
Jak patrzę na niektórych w pełni wykształconych, to już nie wiem gdzie większy ...izm. Ostatnie dwa lata dobrze to pokazały. Żeby nie było też mam wykształcenie ale oprócz tego rozum i logiki używam. Nie ważne wykształcenie tylko rozum i sprawnośc w jego używaniu

No właśnie, gorzej jak bezmyślnie podpisują to co podsuną, bo ręka, rękę myje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Zawilec niezalogowany
4 lipca 2022r. o 14:51
Przyczepili się do tego Relich bez jakiegokolwiek powodu. Skoro tacy mądrzy i potrafią lepiej zarządzać, to proszę stanąć do wyborów i je wygrać z obecnym burmistrzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Sanwitalia niezalogowany
4 lipca 2022r. o 14:57
i to zrobią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Margerytka niezalogowany
4 lipca 2022r. o 15:59
~~Brunatnoruda Kolczurka napisał(a): Gorsze od tych pokrzyw jest to, że radnym może zostać człowiek z wykształceniem zawodowym i to może niepełnym :(

Kogo masz na myśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszary Ligustr niezalogowany
4 lipca 2022r. o 16:19
~~Jasnolawendowa Sanwitalia napisał(a): i to zrobią

Ha ha zrobią ? Oni nawet na pokrzywę nie zasłużą . Bo co to za radny jeśli tak się zachowuje . Można mieć swoje zdanie , można się spierać ale takie zachowanie radnego świadczy że jest nikim i niczym . Tu muszą wstydzić się radni a nie Burmistrz .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Mydlnica niezalogowany
4 lipca 2022r. o 17:48
~~Płomiennoruda Szachownica napisał(a): https://www.facebook.com/photo?fbid=178478087906041&set=a.106198175134033

No oczywiście, Putin to nasz przyjaciel jak i reszta Rosjan od ponad 300 lat. Również Niemcy to nasi przyjaciele. lepszych przyjaciół ze świecą nie znajdziesz. Skąd się biorą tacy tępi obywatele jak, nie przymierzając, ty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Żółwik niezalogowany
4 lipca 2022r. o 18:36
~~zumba napisał(a): tak obserwuje z daleka bo tam nie mieszkam to jest takich dwoje oszołomów i ciągle im sie nic nie podoba nawet sądzą sie z ludżmi


No oczywiście, już pojawił się pan pod tytułem "ja tak z daleka, bo tam nie mieszkam". Coś mi się wydaje, że mieszkasz (chwilowo gdzie indziej? ) a ten tekst jest ci bardzo bliski. Zaczęło się odwracanie kota ogonem. Nie zmieniaj tematu i nie udawaj osoby postronnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.