REKLAMA
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Dyrektor Szpitala św. Łukasza członkiem Rady Społecznej Wydziału Mechanicznego
BolecForum Bolecnauci komentują

Dyrektor Szpitala św. Łukasza członkiem Rady Społecznej Wydziału Mechanicznego

44 odpowiedzi strona 3 z 6
~~Hejjagość
~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dokładnie napisał(a): Może Pan dyrektor zacznie odpowiadać na pisma czy potrzebna jest komunikacja przez tv Polsat???

Jak może odpowiedzieć skoro nie wie jak ten problem rozwiązać ??? Pospaceruj po terenie szpitala a się przekonasz. "TYLKO PATRZ POD NOGI" (bo wyrżniesz).
to nie pij. to nie.. wyrżniesz.. - szoc

~~Karminowoczerwony Dyptamgość
Powołany na CZŁONKA.
..brawa :)..poznali się:)
~~Płomienisty Driakiewgość
~~Kanarkowy Szparag napisał(a): A pierwszym sekretarzem polskiej zjednoczonej partii robotniczej kiedy owego obwołają?.
Nawet informacji czytelnej gdzie co jest w tym nieszczęsnym szpitalu na desce napisać nie potrafi.

ja w szocu
~~Kasztankowa Czereśniagość
~~Karminowoczerwony Dyptam napisał(a): Powołany na CZŁONKA.
..brawa :)..poznali się:)


A to przecież temat znany ;)
~~Ołowianoszary Cyprysikgość
~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudna Śnieguliczka napisał(a): jaja sobie robi ten dyrektorek????????????

Słusznie, bo na sprawach technicznych to niewiele się zna.
Albo ignoruje przeciętniaka.

Raczej ignoruje, słynie z braku szacunku do ludzi, pracowników, itd..żałosny gosc razem ze
~~rys napisał(a): Mechanicznie już badają nas w badaniach przesiewowych chyba się zna ! komputer lekarz w nim drukarka badanie pobranie krwi przy odbiorze podobnie

A z tego coś wynika? Robią badania i co w związku z tym? A jak coś wyjdzie to ratuj się kto może a pacjent to intruz
~~taka jest prawdagość
~~Ołowianoszary Cyprysik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudna Śnieguliczka napisał(a): jaja sobie robi ten dyrektorek????????????

Słusznie, bo na sprawach technicznych to niewiele się zna.
Albo ignoruje przeciętniaka.
Raczej ignoruje, słynie z braku szacunku do ludzi, pracowników, itd..żałosny gosc razem ze ~~rys napisał(a): Mechanicznie już badają nas w badaniach przesiewowych chyba się zna ! komputer lekarz w nim drukarka badanie pobranie krwi przy odbiorze podobnie
A z tego coś wynika? Robią badania i co w związku z tym? A jak coś wyjdzie to ratuj się kto może a pacjent to intruz


A wynika to że oni mają lekko zarobioną kasę , a ty się zapisujesz do specjalisty , którego zobaczysz , jak dożyjesz , za kilka lat.
~~Ołowianoszary Cyprysikgość
~~taka jest prawda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoszary Cyprysik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudna Śnieguliczka napisał(a): jaja sobie robi ten dyrektorek????????????

Słusznie, bo na sprawach technicznych to niewiele się zna.
Albo ignoruje przeciętniaka.
Raczej ignoruje, słynie z braku szacunku do ludzi, pracowników, itd..żałosny gosc razem ze ~~rys napisał(a): Mechanicznie już badają nas w badaniach przesiewowych chyba się zna ! komputer lekarz w nim drukarka badanie pobranie krwi przy odbiorze podobnie
A z tego coś wynika? Robią badania i co w związku z tym? A jak coś wyjdzie to ratuj się kto może a pacjent to intruz

A wynika to że oni mają lekko zarobioną kasę , a ty się zapisujesz do specjalisty , którego zobaczysz , jak dożyjesz , za kilka lat.

Dokladnie na pewno pacjent to zło konieczne, ważne by kasa się zgadzała
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMAMrowka zaprasza