REKLAMA KGHM zaprasza
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Karpacz i AI – Forum, które nie boi się przyszłości. Krótki tekst o moich wrażeniach
BolecForum Archiwum tematów BolecForum

Karpacz i AI – Forum, które nie boi się przyszłości. Krótki tekst o moich wrażeniach zamknięty

27 odpowiedzi strona 1 z 4
~~Jasnoturkusowa Irgagość
Taka jest prawda od Al nikt nie ucieknie! Kto nie będzie używał zostanie w tyle!
~~pinochetgość
~~Jasnoturkusowa Irga napisał(a): Taka jest prawda od Al nikt nie ucieknie! Kto nie będzie używał zostanie w tyle!

W tworzeniu kreskowek dla dorosłych to tak
~~Jasnoturkusowa Irgagość
Ty piszesz nie wiesz co jesteś w tych sprawach zacofany.
~~Błękitnawy Powojnikgość
~~Zgniła Choina napisał(a): AI jest dla idiotów, którzy sami nie potrafią wznieść się na poziom zawodu.


Nikt Ci nie broni wznosić się na poziom zawodu - po prostu weź się za naukę, a reszta przyjdzie potem. 😎
~~mol książkowy gość
Dlaczego nie napiszecie że AI to też szeroko pojęte możliwości manipulacji i złodziejstwa?
Dobrze ktoś napisał że AI to często koło ratunkowe dla tępaków którzy brzydzą się książką i myślą że sztuczną inteligencją nadrobią to czego im brakuje czyli inteligencji.
~~Błękitnawy Powojnikgość
~~mol książkowy napisał(a): AI to często koło ratunkowe dla tępaków

Takie poglądy fomułują ci, którzy nie rozumieją czym jest AI.
~~azazgość
Panie ekspercie a może warto powiedzieć że ta bańka która za moment pęknie a nazywana jest na wyrost sztuczna inteligencja to tak na prawdę uczenie maszynowe i do prawdziwej sztucznej inteligencji brakuje nam lat świetlnych. To że uparcie cos nazywamy sztuczna inteligencja nie sprawia to to tym jest.
~~Białobrązowy Szczodrzeniecgość
Tak samo kiedyś mówiono jak wchodził internet i telefony komórkowe
REKLAMA