BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Stracił 1500 zł i prawo jazdy na 3 miesiące. Zyskał trzynaście punktów karnych
BolecForum Bolecnauci komentują

Stracił 1500 zł i prawo jazdy na 3 miesiące. Zyskał trzynaście punktów karnych

9 odpowiedzi strona 1 z 2
~~Żółtozielona Pysznogłówkagość
A kiedy w końcu ktoś zweryfikuje czy znaki ograniczenia prędkości są w dobrych miejscach postawione? To maja w d.. liczy się kasa która wyrwą ludziom!! tak tak trzeba jeździć przepisowo ... ale większość tych kontroli nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem!
i pamiętajcie lewy pas to nie kółko różańcowe :)
~~Drogówka gość
I bardzo dobrze , super robota panowie karać , przyjedźcie na nowogrodziec czasem na wylot na Lubań też takie wyniki będą
~~Rudobrązowy Łubinnikgość
~~Drogówka napisał(a): I bardzo dobrze , super robota panowie karać , przyjedźcie na nowogrodziec czasem na wylot na Lubań też takie wyniki będą

Może jakiś wariat się tam na lubański ej w Nowogrodźcu rozbuja choć wątpię bo nie prostej. Do tego ifrastura metalowe i energetyczna. Więc się nie diczekasz bo tutaj był pewniaki i plan wykonany.....
~~Co to ma być gość
~~Rudobrązowy Łubinnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Drogówka napisał(a): I bardzo dobrze , super robota panowie karać , przyjedźcie na nowogrodziec czasem na wylot na Lubań też takie wyniki będą

Może jakiś wariat się tam na lubański ej w Nowogrodźcu rozbuja choć wątpię bo nie prostej. Do tego ifrastura metalowe i energetyczna. Więc się nie diczekasz bo tutaj był pewniaki i plan wykonany.....


Czy ciebie Buk opuścił,ile ty szkół ukończyłeś?
~~Rudobrązowy Łubinnikgość
~~Co to ma być napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrązowy Łubinnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Drogówka napisał(a): I bardzo dobrze , super robota panowie karać , przyjedźcie na nowogrodziec czasem na wylot na Lubań też takie wyniki będą

Może jakiś wariat się tam na lubański ej w Nowogrodźcu rozbuja choć wątpię bo nie prostej. Do tego ifrastura metalowe i energetyczna. Więc się nie diczekasz bo tutaj był pewniaki i plan wykonany.....


Czy ciebie Buk opuścił,ile ty szkół ukończyłeś?

Tyle że być może więcej jak Ty. Drzewo mnie puściło... Polonista? Doucz się
~~Rudobrązowy Łubinnikgość
~~Migdałowy Niecierpek napisał(a): stracił ,okradli go?

Jacy obywatele takie prawo. Mandat karny, punkty i do tego jeszcze zabrane czasowo uprawnienia. Czyli ukaranie 3 krotnie. Tego najtezszy umysł nie wymyślił
~~Malinowoczerwony Klongość
~~Rudobrązowy Łubinnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Migdałowy Niecierpek napisał(a): stracił ,okradli go?

Jacy obywatele takie prawo. Mandat karny, punkty i do tego jeszcze zabrane czasowo uprawnienia. Czyli ukaranie 3 krotnie. Tego najtezszy umysł nie wymyślił

Gdyby takowe umysły to prawo ustalały, tematów do dyskusji było by znacznie mniej.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMA KGHM zaprasza