REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Do Tokio i Seulu polecisz z bolesławiecką ceramiką
BolecForum Bolecnauci komentują

Do Tokio i Seulu polecisz z bolesławiecką ceramiką

15 odpowiedzi strona 2 z 2
~~Jasnoszara Serduszkagość
Gratulacje dla Manufaktury. Zakłady Ceramiczne "BOLESŁAWIEC" nie potrafiły się przebić z ofertą.
~~Piwna Malinagość
Pomysł fajny, promocja też, szkoda, że nie zdają sobie sprawy, że pierwsze skrzypce grają tu malarki, tylko pytanie, co i ile z tego mają....
~~stara doradczynigość
~~Piwna Malina napisał(a): Pomysł fajny, promocja też, szkoda, że nie zdają sobie sprawy, że pierwsze skrzypce grają tu malarki, tylko pytanie, co i ile z tego mają....


Niech się prezes nauczy malować.
~~Olagość
A co mają z tego malarki? Nic, jeszcze więcej roboty za śmieszne pieniądze. Wyzyskujecie się na zwykłych ludziach którzy próbują zarobić na chleb a całe te ceramiki to zwykła patologia względem pracowników a w szczególności malarek.
~~Żonkilowa Kuningamiagość
~~Ola napisał(a): A co mają z tego malarki? Nic, jeszcze więcej roboty za śmieszne pieniądze. Wyzyskujecie się na zwykłych ludziach którzy próbują zarobić na chleb a całe te ceramiki to zwykła patologia względem pracowników a w szczególności malarek.


Święta prawda. Jestem antyambasadorką ceramiki bolesławieckiej uświadamiajac przyjezdnych, że to wyzysk, a nie żadne "rękodzieło". Warunki pracy fatalne, włącznie z brakiem odpowiedniego światła i dostępu do czajnika z gorącą wodą... Albo komuna zakladów w politykierskich łapskach albo dziki kapitalizm w stodołach pod miastem z pensją pod stołem. Ot, p0lska p0wiatowa
~~Różowa Nasturcjagość
~~Żonkilowa Kuningamia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ola napisał(a): A co mają z tego malarki? Nic, jeszcze więcej roboty za śmieszne pieniądze. Wyzyskujecie się na zwykłych ludziach którzy próbują zarobić na chleb a całe te ceramiki to zwykła patologia względem pracowników a w szczególności malarek.


Święta prawda. Jestem antyambasadorką ceramiki bolesławieckiej uświadamiajac przyjezdnych, że to wyzysk, a nie żadne "rękodzieło". Warunki pracy fatalne, włącznie z brakiem odpowiedniego światła i dostępu do czajnika z gorącą wodą... Albo komuna zakladów w politykierskich łapskach albo dziki kapitalizm w stodołach pod miastem z pensją pod stołem. Ot, p0lska p0wiatowa

Dokładnie, jeszcze do tego wybieranie poszczególnych osób a poniżanie innych, zabieranie premii i podwyższanie akordu, .....taka to promocja ceramik,
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA KGHM zaprasza