BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Baseny przy Spacerowej zostaną rozbudowane. Wiemy, co powstanie za blisko 46 milionów złotych [WIDEO, WIZUALIZACJE]
BolecForum Bolecnauci komentują

Baseny przy Spacerowej zostaną rozbudowane. Wiemy, co powstanie za blisko 46 milionów złotych [WIDEO, WIZUALIZACJE]

40 odpowiedzi strona 5 z 5
~~Zielonobiała Irgagość
Dolnośląski Lider Biznesu pan Piotr Roman.
1.
Leśny Potok – za 12 mln zł – zamknięty, do sprzedania.
2. Sadzawki / brodziki – za 58 mln zł ul Spacerowa (położone na terenach zalewowych / powodziowych Bobru, [ brak ochrony przeciwpowodziowej obiektu i brak dojazdu ]
3. Lampy uliczne – za 14 mln zł – firma – wykonawca upadła…. miasto zakończyło „ inwestycję / zadanie ”
4. Stadion miejski za 35 mln zł – płatny, zamknięty i pusty kolejne miesiące
5. Muzeum Ceramiki – za 26 mln zł (czwarte, po co?) , ul Zgorzelecka
6. Park – ul Zgorzelecka, na co wydano 5 mln zł!?
7. Strefa płatnych pułapek parkingowych na… mieszkańców……za 7 mln zł, (a komunikacja w mieście istnieje?)
8. Łąki kwietne za 0,25 mln zł, które nigdy nie zakwitły.. to jakieś… ok 160 mln złotych i… kolejna publiczna kasa w błoto!
9.
Muszla koncertowa w parku Bonina, kolejne miliony wyrzucone do kibla., itd… itd
10. plac Ks Popiełuszki, 0,8 ha – 2 działki w użytkowaniu wieczystym, wyprzedane (za grosiki) przez UM, kwota ok. 700 tyś zł!, (a renta planistyczna – brak, ulgi dla deweloperów – tak)
11. Galeria Handlowa, ul Zgorzeleckiej (bajzel w centrum miasta, od 18 – stu lat!, (sprawa w Sądzie – kto płaci za prawników pana Piotra Romana / UM?)
12. Galeria Handlowa, ul Staroszkolnej – Castorama, OBI, Leroy Merlin, Biedronka… w budowie od 7 lat, itd… itd………i
13. kolejne miliony na most tymczasowy na Bobrze… w błoto…..
14. i kolejne 46 mln zł na … wie co.
~~Rudobrunatnyrudawa Dyniagość
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żonkilowa Kuningamia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): Ludzie naprawdę nie potraficie się cieszyć. Człowiek cały czas inwestuje, aby podnieść prestiż Bolesławca. U nas zawsze krytyka. Czy ktoś zauważył jakie piękne nasadzenia robią na ulicy Tysiąclecia. Może to też trzeba ....brak słów

A ktos zauwazyl ile potężnych poniemieckich drzew zniknelo z miasta? Z tysiaclecia takze, chociażby nad lumpobudą? Czy o nasadzeniach kwiatów cebulkowych wielorocznych wymienianych i fakturowanych 3 razy w sezonie mowisz?
Mi najbardziej było żal pięknych drzew przed była mleczarnią wzdłuż ulicy Podgórnej, które wycięto,bo ciut zasłaniały logo sklepu Media Expert.

CAAR
~~Rdzawoczerwona Leszczynagość
Człowieku, zamiast tych wodotrysków wybuduj dodatkowy basen olimpijski ze skocznią.
~~Zielonobiała Irgagość
„ 8 październik 2024 r….…
podczas wrześniowej sesji Rady Miasta prezydent.. odniósł się do pytania
o baseny .…

czy myśmy ratowali baseny, zamiast
ratować ludzi ?
– powiedział Piotr Roman.

– Proszę państwa ZEC napełnił 1100 worków. Dowiózł je.
Z czego 500 to było na basenach,
czyli
ratowanie też wałów,
bo te worki poszły głównie na wały,
plus jeszcze ten mur,
który został zbudowany od strony ulicy Spacerowej.…
My nie robiliśmy tego kosztem ratowania innych miejsc, tylko robiliśmy to równolegle.…

Bo my byśmy tych basenów
nie odbudowali…
Nie byłoby szans na odzyskanie
tych 100 mln zł, a tyle otrzymaliśmy
z Polskiego Ładu.
Takich pieniędzy już nie będzie.
Tam
zainwestowanych jest kilkadziesiąt milionów złotych – podsumował prezydent Piotr Roman ”…


od powodzi mija 2 rok, a na ul Spacerowej,
nie ma żadnych zabezpieczeń przeciwpowodziowych / wałów…
… na terenach zalewowych rzeki.
Umowa podpisana.
Czy kolejna powódź zaleje 100 mln zł na
ul Spacerowej ?
~~Złocistobrązowa Poziomkagość
Czy szef Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu , prokurator Sebastian Woźniak
rozliczy inwestycję ( budżet 100 mln zł )
pana Piotra Romana , prowadzoną
na terenie zalewowym rzeki ?
Czy teren basenów / inwestycji ,
został zabezpieczony wałem przeciwpowodziowym ?
~~Dlaczego gość
Dlaczego Kolonia może wjeżdzac główną bramą od ul.Spacerowej?A Bks nie?Mają zarządzony wjazd od Zabobrza.Są równi i równiejsi?To teren państwowy ,a nie prywatny,że ktoś sobie wprowadza takie widzimisię.
~~Kasztanowatoczerwony Cisgość
Setki milionów wydane na bzdety a na światła na Modłowej i Dolne Młyny parę złotych nie ma.
Parkingów jak nie było tak nie ma. Plac na zgorzeleckiej straszy śmietniskiem i śmierdzi przekrętem.
~~Wiśniowy Czarnygość
Panie prezydencie tu w sierpniu zjeżdża się pół świata ,a Gałczyńskiego w ruinie
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMA