REKLAMA KGHM zaprasza
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Miasto wyremontuje zbędny amfiteatr
BolecForum Bolecnauci komentują

Miasto wyremontuje zbędny amfiteatr

44 odpowiedzi strona 3 z 6
~~Miedziany Chabergość
co z Orką, leśnym potokiem, termami..................wszystko niszczeje, bez dobrego gospodarza................... kino orzeł to samo..................... tragedia.....
~~Rozaliagość
Co z amfiteatrem na Cichej..Po co tyle kasy poszło w błoto?Znakomite miejsce z dla miłośników mocnych wrażeń.Tu nic się nie dzieje,Miasto umiera w sensie,braku czegoś co kiedyś mieszkańcą sprawiało przyjemność.Nie ma pomysłu i zaangażowania ...Nie ma zupełnie już nic..przykre i bolesne.
~~Płomiennorudy Mikołajekgość
Parkingowy jednoportkowy do hymnu zrobi co zechce, gdyż może i nikt nic owemu nie zabroni zrobić to czego zechce.
~~Złocistobrązowa Poziomkagość
~~Płomiennorudy Mikołajek niezalogowany
3 min. temu

Parkingowy jednoportkowy do hymnu

zrobi co zechce,
gdyż może

i

nikt
nic owemu nie zabroni zrobić

to
czego zechce. ”
~~Złocistobrązowa Poziomkagość
Dlaczego lokalny prokurator pan Sebastian Woźniak , zamiata sprawy pod dywan
i chroni Prezydenta Bolesławca
pana Piotra Romana ?
~~Złocistobrązowa Poziomkagość
Czy prokurator PR w Bolesławcu
pan Sebastian Woźniak
rozliczy inwestycję ( budżet 100 mln zł )
pana Piotra Romana , prowadzoną
na terenie zalewowym rzeki ?
~~Eeegość
Bolec, Bolec, Bolec ,Bolec, Bolec, BolecBolec, Bolec, Bolec,Bolec, Bolec, Bolec,Bolec, Bolec, Bolec.
~~Złocistobrązowa Poziomkagość
~~Złocistobrązowa Sosna niezalogowany
13 godz. 54 min. temu

kupę kasy utopiono w tych
pseudoinwestycjach.

IMHO ktoś się powinien zainteresować niegospodarnością rządzących.
Za te pieniądze można by pewnie postawić halę widowiskową ”
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.