REKLAMA
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Udana inaugaracja drużyn klasy okręgowej z naszego powiatu
BolecForum Bolecnauci komentują

Udana inaugaracja drużyn klasy okręgowej z naszego powiatu

13 odpowiedzi strona 1 z 2
~~Zielonobiały Dąbgość
Przez Raciborowice przepływa Bobrzyca, a nie Warta i przegrała swój mecz GKS Warta Bolesławiecka.
~~Jasnoczerwona Irezynagość
~~Zielonobiały Dąb napisał(a): Przez Raciborowice przepływa Bobrzyca, a nie Warta i przegrała swój mecz GKS Warta Bolesławiecka.[/c Dla Kazia to żadna różnica...
~~Franekgość
Dzień dobry Panie wojcie,
na Cement nie wydajesz Pan już pieniędzy, a wydajesz Pan pieniądze gminy na zespół z Warty Boleslawieckiej.
No i jakie masz efekty Wojcie?
Szkoda pieniedzy na takie marnotrawstwo a mówisz Pan o dyscyplinie finansów publicznych.
Cos jest chyba nie tak.
~~Jureczekgość
Warta Boleslawiecka jest na premiowanym miejscu , lecz do klasy A . Trzeba umiejętnie tylko czytać tabele. A ilu to zawodników z tego klubu pochodzi z Warty Boleslawieckiej? Pisze to dlatego, gdyż ponoć w Cemencie nie graja pilkarze z Raciborowic, co jest tak wytykane. Obłuda straszna. Pozdrawiam
~~Cyprys gość
~~Jureczek napisał(a): Warta Boleslawiecka jest na premiowanym miejscu , lecz do klasy A . Trzeba umiejętnie tylko czytać tabele. A ilu to zawodników z tego klubu pochodzi z Warty Boleslawieckiej? Pisze to dlatego, gdyż ponoć w Cemencie nie graja pilkarze z Raciborowic, co jest tak wytykane. Obłuda straszna. Pozdrawiam

W cemencie nie ma ani jednego zawodnika z Raciborowic
~~Bogość
5:0 nic szczególnego, wcześniej było 10:0.Nie taki silny ten Cement.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.