BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Syfiarze, opamiętajcie się!
BolecForum Bolecnauci komentują

Syfiarze, opamiętajcie się!

20 odpowiedzi strona 2 z 3
~~Pszeniczny Złotlingość
to ludzie śmiecą, zero wychowania, zabierac do domu smieci jak nie ma kosza a nie w krzaki rzucać...................pszoki są, kontenery , wystarczy dupe ruszyć i pomysleć
~~Agagość
~~Krasna Wiśnia napisał(a): śmieci pierwotnie może i są w workach, ale zwierzaki je rozszarpują i potem taki efekt.


Zbieram śmieci do worków i zabieram, albo zostaną z dobrej woli odebrane przez miejskich pracowników albo wożę na PSZOK. Nie zostawiam worków z pozbieranymi śmieciami w lesie,na ścieżkach.
~~Agagość
~~insider napisał(a): wczoraj długi spacer wzdłuż prawej Bobru ... w stronę oczyszczalni aż po żwirownię...
to co tam leży to masakra...
tak ciężko wygospodarować kilka złotych na fotopułapki?

za to lewa strona -teren prywatny- pięknie utrzymana...


Potwierdzam. Śmieci pojawiają się na bieżąco, niemalże codziennie. Moje spacery kończą się zabieraniem na trasie i przynoszeniem do kosza zdobyczy- puszek,butelek...
~~szokgość
~~Pszeniczny Złotlin napisał(a): to ludzie śmiecą, zero wychowania, zabierac do domu smieci jak nie ma kosza a nie w krzaki rzucać...................pszoki są, kontenery , wystarczy dupe ruszyć i pomysleć


PSZOK? Probowałaś coś tam oddać? Miałaś kiedykolwiek przerwę z "królem PSZOKA"?
~~Wrzosowy Rabarbargość
~~szok napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pszeniczny Złotlin napisał(a): to ludzie śmiecą, zero wychowania, zabierac do domu smieci jak nie ma kosza a nie w krzaki rzucać...................pszoki są, kontenery , wystarczy dupe ruszyć i pomysleć


PSZOK? Probowałaś coś tam oddać? Miałaś kiedykolwiek przerwę z "królem PSZOKA"?

Często oddaje bez żadnych problemów, szybko i sprawnie. A są jakieś problemy?
~~Migdałowy Wilecgość
~~szok napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pszeniczny Złotlin napisał(a): to ludzie śmiecą, zero wychowania, zabierac do domu smieci jak nie ma kosza a nie w krzaki rzucać...................pszoki są, kontenery , wystarczy dupe ruszyć i pomysleć


PSZOK? Probowałaś coś tam oddać? Miałaś kiedykolwiek przerwę z "królem PSZOKA"?

Król pszoka :) Musisz mieć klucz do królestwa, wtedy wszystko idzie płynnie :)
~~Wrzosowy Rabarbargość
~~Migdałowy Wilec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~szok napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pszeniczny Złotlin napisał(a): to ludzie śmiecą, zero wychowania, zabierac do domu smieci jak nie ma kosza a nie w krzaki rzucać...................pszoki są, kontenery , wystarczy dupe ruszyć i pomysleć


PSZOK? Probowałaś coś tam oddać? Miałaś kiedykolwiek przerwę z "królem PSZOKA"?
Król pszoka :) Musisz mieć klucz do królestwa, wtedy wszystko idzie płynnie :)

W Bolesławcu? Wiele lat oddaje różne odpady do PSZOK na Staszica. Raz przyjechałam 10 min po zamknięciu to fakt,nie udało się przekonać,żeby tylko coś niewielkiego przyjęli.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.