BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Redaktor naczelny Bolec.Info Marcin Marczewski w debacie Polskiego Radia Wrocław o kondycji mediów lokalnych
BolecForum Bolecnauci komentują

Redaktor naczelny Bolec.Info Marcin Marczewski w debacie Polskiego Radia Wrocław o kondycji mediów lokalnych zamknięty

71 odpowiedzi strona 6 z 9
~~gość
Szok!!!!!!!!!
Lucjan ma BANA!!!!!!!!😁
To już rodzinne.
~~bolecnauta z długim stażem gość
Marczuś przypominasz 🐀zagonionego do narożnika. 🤣
~~Kupiłem nick gość
Marcinie piszesz o sprzęcie itp itd godziny pracy

Otwórz yt … dziki trener … chłop z telefonem w dłoni robi więcej zasięgów niż wasz portalik
~~gość
Nie ''napinaj '' się adminku.
M21W2
M21W2
~~ napisał(a): Szok!!!!!!!!!
Lucjan ma BANA!!!!!!!!😁
To już rodzinne.

~~Przekrwiona Kannagość
Ludzie co za bzdury wypisujecie? i Po co?
~~Rdzawobrązowy Różanecznikgość
Marcyś, miałbyś juz 20 stron komentarzy, ale w jakiś szał wpadłeś. Chłopie, rozepnij sie, rozerwij, boś napięty 🤣
M21W2
M21W2
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Szok!!!!!!!!!
Lucjan ma BANA!!!!!!!!😁
To już rodzinne.


Twoje wycieczki osobiste nie wycinają tylko moje adekwatne odpowiedzi .
REKLAMA ZSTiP zaprasza