BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Redaktor naczelny Bolec.Info Marcin Marczewski w debacie Polskiego Radia Wrocław o kondycji mediów lokalnych
BolecForum Bolecnauci komentują

Redaktor naczelny Bolec.Info Marcin Marczewski w debacie Polskiego Radia Wrocław o kondycji mediów lokalnych zamknięty

71 odpowiedzi strona 8 z 9
~~Przekrwiona Kannagość
Też takie bzdury pisałeś temu z Koziej Górki? Kto to był napisz bo nie wiem.
M21W2
M21W2
~~Piwonia ogrodowa napisał(a):
Nie popisuj się M21W2.

ZACZNIJ SWÓJ BOJOT. hihi


Bez szukania zaczepki nie możesz żyć , wyrazy współczucia .
~~Piwonia ogrodowagość
Jaka zaczepka? Namawiałeś tu innych do bojkotu czy nie? A teraz co robisz? Jeśli współczujesz to chyba powinieneś samemu sobie . hihi
~~Szaroczarna Brzozagość
~~Piwonia ogrodowa napisał(a): Jaka zaczepka? Namawiałeś tu innych do bojkotu czy nie? A teraz co robisz? Jeśli współczujesz to chyba powinieneś samemu sobie . hihi

Tak samo robi jak ten z Koziej Górki.Niby bojkotuje,a pisze z 10-u pseudonimów.
~~Kredowobiała Lobeliagość
~~Przekrwiona Kanna napisał(a): Też takie bzdury pisałeś temu z Koziej Górki? Kto to był napisz bo nie wiem.



Na Koziej Górce mieszka ,chyba ,Sławek Gortych.
~~gość
kto to?
~~Kupiłem nick gość
Ale ja widzę poprawę u pana Kazimierza. Dziś wykazał się czujnością i opublikował artykuł o dilerce w Bolesławca.

Tyle porcji miała że cały Bolesławiec bawił by się całą noc.
~~Szaroczarna Brzozagość
~~insider napisał(a): o kurczę ...
odpowiedziałem komuś kogo post już ten 🤡 wychlastał..🤣

Z tym wychlastaniem to dzisiaj wyjątkowe szaleństwo.