BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Po 14 latach ciszy miasto nagle sprzedaje udziały w bolesławieckiej telewizji. Kupuje spółka powiązana z ludźmi Szpitala św. Łukasza
BolecForum Bolecnauci komentują

Po 14 latach ciszy miasto nagle sprzedaje udziały w bolesławieckiej telewizji. Kupuje spółka powiązana z ludźmi Szpitala św. Łukasza

51 odpowiedzi strona 5 z 7
~~Spopielały Lubczykgość
Sieczka pod publiczkę. Romek sie zwija więc media mu nie potrzebne. " Kto ma media ten rządzi"
Przygotowują miasto do pseudowojenki i WHO będzie przekazywac nam polecenia. Dlatego jest powiązanie ze szpitalem.
~~ANALitykgość
~~Spopielały Lubczyk napisał(a): Sieczka pod publiczkę. Romek sie zwija więc media mu nie potrzebne. " Kto ma media ten rządzi"
Przygotowują miasto do pseudowojenki i WHO będzie przekazywac nam polecenia. Dlatego jest powiązanie ze szpitalem.


Dogłębna anal-iza. Jeśli już to ,,niepotrzebne'' a ci z WHO , stoją teraz obok ciebie ?
~~Ruda Pęcherznicagość
~~Słomka napisał(a): Sprzedana TV ROMANUM bez przetargu????
I co będziemy teraz oglądać???

TVN
~~Czekoladowa Margerytkagość
Siedziba TV na ul Asnyka ,
poszła w pakiecie za 79 tyś zł ?
~~Miętowy Łubingość
"Co szczególnie interesujące, w sieci można znaleźć kontaktowy adres e‑mail spółki: artur.nahorecki@medask.pl. Artur Nahorecki to zastępca dyrektora ds. lecznictwa Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu. Aleksandra Kopczyńska jest Kierownikiem Oddziału Piedriatycznego, a Jolanta Sawczak natomias,t według strony Szpitala św. Łukasza, pracuje tam na stanowisku kierownika Działu Organizacyjno-Prawnego, jest także w zarządzie Fundacji "Wspierajmy Zdrowie". W zarządzie tej fundacji jest także Jarosław Luboński (wiceprezes), jest on także lekarzem i Kierownikiem Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii bolesławieckiego Szpitala."


o prosze
~~Czekoladowa Margerytkagość

Przychodzi doktorek do ratusza
i pyta się sekretarki:
– Prezydent przyjmuje ?
– Nie odmawia …. różaniec.
~~Czekoladowa Margerytkagość

Przychodzi deweloper i doktorek
do ratusza
i pytają się sekretarki:
– Prezydent przyjmuje?
– Nie odmawia ..
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.