SMART CITY? Podobno cały rynek i śródmieście są monitorowane przez całą dobę. Ustalenie sprawców powinno być więc pestką, Panie Prezydencie Piotru Romanu. Mieszkańcy mają prawo oczekiwać, że system monitoringu będzie służył nie tylko do obserwacji, ale przede wszystkim do skutecznego reagowania i szybkiego wykrywania sprawców....Czekamy na akcję służb.
Samo to że ktoś zapaskudził zabytek świadczy o nieudolności zarówno systemu monitoringu (a może został wyłączony w związku z pobytem amerykanów?) jak i samej Straży Miejskiej. Może pora rozwiązać oba obciążenia budżetowe skoro nie przynoszą korzyści?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy, obraźliwe zwroty lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.