Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA KGHM zaprasza
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawa zarżniętej w Szczytnicy sarny dziś w magazynie "Reporterzy"
~~Xxx niezalogowany
6 maja 2026r. o 8:48
Nie wierzę hahaha
0 Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Gunera niezalogowany
6 maja 2026r. o 9:06
Nazaruki, frasyniuki, kowalczuki.
0 Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kloszard niezalogowany
6 maja 2026r. o 9:14
Ooooo będę w republice oczywista bez rudego
0 Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obrońca zwierząt niezalogowany
6 maja 2026r. o 9:29
Prowokacyjny tytuł. Nie było zarżnięcia tylko skrócenie męki zwierzęcia.
0 Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Jastrzębiec niezalogowany
6 maja 2026r. o 9:37
Dożyliśmy czasów, gdzie większą aferę robi się z zabitego zwierzaka niż z nienarodzonego dziecka, któremu w 9 miesiącu ciąży zabójczyni zrobiła bolesny zastrzyk z chlorku potasu i jeszcze za to dostała nagrodę... Tragedia.
0 Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do wyżej niezalogowany
6 maja 2026r. o 9:59
Mądrze mpiszesz i tu jest klu tematu
0 Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Mahonia niezalogowany
6 maja 2026r. o 10:03
Ty tez jesteś mordercą zwierząt?
0 Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Jastrzębiec niezalogowany
6 maja 2026r. o 10:37
Niekończąca się opowieść...
0 Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy, obraźliwe zwroty lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.