REKLAMA
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Szpital św. Łukasza: Miliony płyną do spółki pracowników. Poseł Pogoda oczekuje wyjaśnień
BolecForum Bolecnauci komentują

Szpital św. Łukasza: Miliony płyną do spółki pracowników. Poseł Pogoda oczekuje wyjaśnień

63 odpowiedzi strona 8 z 8
~~Wielbłądzi Rącznikgość
""""""""""Szpital św. Łukasza w Bolesławcu otrzyma niemal 6 mln zł dofinansowania na realizację projektu „Wdrożenie e – usług w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu”. Placówka wyjaśnia:

Celem projektu jest przyspieszenie cyfryzacji ochrony zdrowia poprzez rozwój zaawansowanych usług cyfrowych w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu. Inwestycja obejmuje kompleksową modernizację systemów informatycznych, infrastruktury sieciowej oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań AI i narzędzi cyberbezpieczeństwa, co przełoży się na zwiększenie efektywności, jakości i bezpieczeństwa świadczeń zdrowotnych. """

to tak nie dawno było.
Ciekawostką jest że społka MEDASK ma wpisaną do
DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO:

Przedmiot działalności
1
1. Przedmiot przeważającej działalności przedsiębiorcy 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
1
2. Przedmiot pozostałej działalności przedsiębiorcy 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
2
2. Przedmiot pozostałej działalności przedsiębiorcy 62 03 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI

Tak jakoś ciekawie to brzmi!!! """"""""

czy MEDASK zadbał o cyberpezpieczeństwo w szpitalu???? """

znalezione w sieci - ciekawe ;)
~~Białawoszary Klongość
""""""""""Szpital św. Łukasza w Bolesławcu otrzyma niemal 6 mln zł dofinansowania na realizację projektu „Wdrożenie e – usług w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu”. Placówka wyjaśnia:

Celem projektu jest przyspieszenie cyfryzacji ochrony zdrowia poprzez rozwój zaawansowanych usług cyfrowych w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu. Inwestycja obejmuje kompleksową modernizację systemów informatycznych, infrastruktury sieciowej oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań AI i narzędzi cyberbezpieczeństwa, co przełoży się na zwiększenie efektywności, jakości i bezpieczeństwa świadczeń zdrowotnych. """

to tak nie dawno było.
Ciekawostką jest że społka MEDASK ma wpisaną do
DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO:

Przedmiot działalności
1
1. Przedmiot przeważającej działalności przedsiębiorcy 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
1
2. Przedmiot pozostałej działalności przedsiębiorcy 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
2
2. Przedmiot pozostałej działalności przedsiębiorcy 62 03 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI

Tak jakoś ciekawie to brzmi!!! """"""""

czy MEDASK zadbał o cyberpezpieczeństwo w szpitalu???? """

znalezione w sieci - ciekawe ;)"""""


FIU FIU..bedzie zero jedynkowo?
~~Bolecnautagość
Był w Bolesławcu już 1 ksiądz który myślal że wszysyko mu wolno.
Teraz pora porządnie przetrzepać szpital i spółkę.
~~JOE OLEJgość
Tego typu debaty są jak terapia dla ich autorów
A rzeczy są dość proste w ocenie
Jeśli szpital działa świetnie to brawo bo tak powinno być
Jeśli są nieprawidłowości to należy je wyjaśnić
Jeśli następuje złamanie prawa to należy to przerwać i adekwatnie potraktować

Niedobrze się dzieje gdy dobre rzeczy krytykujemy, a zle przykrywany milczeniem lub słowotokiem bez wartości
~~Spopielały Kroplikgość
~~JOE OLEJ napisał(a): Tego typu debaty są jak terapia dla ich autorów
A rzeczy są dość proste w ocenie
Jeśli szpital działa świetnie to brawo bo tak powinno być
Jeśli są nieprawidłowości to należy je wyjaśnić

Jeżli MEDASK ma zysk wykonując zlecenia szpitala tzn, że ten zysk powinien wypracować szpital - za to płacimy dyrektorowi, a ten zysk powinien być przeznaczony na działalność szpitala , czyli leczeniem możnaby objąć większą ilość chorych dzieci - może tych z HORRENDALNIE drogiego oddziału psychiatrycznego
Jeśli następuje złamanie prawa to należy to przerwać i adekwatnie potraktować

Niedobrze się dzieje gdy dobre rzeczy krytykujemy, a zle przykrywany milczeniem lub słowotokiem bez wartości

~~Jak to jestgość
Szpital generuje długi a prywatny folwark zaramia miliony ??
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMAMrowka zaprasza