BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Jak to o nas świadczy?
BolecForum Bolecnauci komentują

Jak to o nas świadczy?

15 odpowiedzi strona 2 z 2
~~Niebieskoszary Heliotropgość
… i będziesz miał market na cmentarzu .
Jak to o nas świadczy ?
~~Cyklamenowy Hibiskusgość
Panie Darku, patrzac na inwestycje w tym miescie, typu skwerek za 1.5 mln (niszczenie rosnących tam drzew gratis), wycinka przed szpitalem na rzecz nieistniejącego parkingu czy na katalpy w rynku, to naprawde lepiej, ze nie są przewidziane kolejne środki na faktury dla ogławiaczy zieleni i kosicieli ściernisk. Na cmentarzu przy lubanskiej już byli 3-5 lat temu i zniknęła prawie polowa drzew (oczywiscie, na tych z pewnoscią nie mieszkaly ptaki ani wiewiórki). Wrócą po reszte... a kolejny płynny miejscowy plan zagospodarowania umiesci tam betonowe osiedle dewelopero-przyjaciól cara. Przeciez o stan pomnikow i tablic nikt by nie zadbał, co najwyzej zajeliby demontazem (jak z ławkami, śmietnikami, no i gdzie ten zaginiony pomnik światowida...?), zeby nie stanowily zagrozenia dla mieszkancow i pokus dla zlodzieji (zawsze lepiej ukrasc "legalnie", w majestacie prawa, jak to robią spółki miejskie i zaprzyjaznieni z ratuszem podwykonawcy). Wiec nie przypominajmy o tych terenach, bo dzieki temu można zobaczyc dziką zieleń bez ledowego motyla... a tam to by za 70 tys. bialo-czerwone ledowe kotwice Polski walczącej pomontowali.
~~Szarobrązowy Kuflikgość
Jadąc przez Bolesławiec ul. Tysiąclecia zastanawiam się kto płaci za nasadzenia typu : bratki, surfinia czy inną jednoroczną drobnicę ? Czy korzystniej nie byłoby nasadzić wieloletnich krzewów ozdobnych ? ....
~~Złocistobrązowy Kleomegość
~~Szarobrązowy Kuflik napisał(a): Jadąc przez Bolesławiec ul. Tysiąclecia zastanawiam się kto płaci za nasadzenia typu : bratki, surfinia czy inną jednoroczną drobnicę ? Czy korzystniej nie byłoby nasadzić wieloletnich krzewów ozdobnych ? ....


Konopie?
~~Złocistobrązowa Cieszyniankagość
~~Kirowa Trzmielina napisał(a): Uchwałą rady miejskiej, przerobić te kamienie na murki oporowe. Tradycyjnie.Co tu się szczypać jak nie szczypią się nad naszymi grobami, które likwidują po dwudziestu latach jeżeli nie zapłacisz za grób na kolejne dwadzieścia lat. Może tymi niemieckimi pochówkami zaimą się miłośnicy niemców i opłacą ich utrzymanie z dotacji?





~~Kirowa Trzmielina napisał(a): Uchwałą rady miejskiej, przerobić te kamienie na murki oporowe. Tradycyjnie.Co tu się szczypać jak nie szczypią się nad naszymi grobami, które likwidują po dwudziestu latach jeżeli nie zapłacisz za grób na kolejne dwadzieścia lat. Może tymi niemieckimi pochówkami zaimą się miłośnicy niemców i opłacą ich utrzymanie z dotacji?
Nakleić kartki o likwidacji, problem z głowy.Panie z mzgm to potrafią.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.