REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Oni mają pilnować tego, jak szpital św. Łukasza gospodaruje publicznymi pieniędzmi
BolecForum Bolecnauci komentują

Oni mają pilnować tego, jak szpital św. Łukasza gospodaruje publicznymi pieniędzmi

39 odpowiedzi strona 5 z 5
~~Srebrnoszara Skimiagość

~~Mlecznobiały Rannik napisał(a): „ Oni mają pilnować tego, jak szpital św. Łukasza gospodaruje publicznymi pieniędzmi ” , aby pracownicy szpitala nie transferowali kasy do prywatnych spółek .





nazwiska osób u koryta znane..Twarze poznane na rolkach światecznych- w plotkach jeszcze gorzej

"Ale wiemy, ze rodziny lekarzy, PSL-u i formacji ratuszowych mają raj :)

to juz widać dla kogo ten cyrk powstał i kto nim steruje-kto w grupie "władzy"

to Ci o których Piotr Roman w zachwycie pieje na sesjach to Ci którzy odkupili telewizje Bolesławiec..to są Ci dobrzy ,
Bo przecież tych złych powyrzucał Barczyk z pracy,szczególnie tych którzy w pierwszych miesiacach pracy złapali go na pierwszych podejrzanych przetargach i zamówieniach!!!
~~Złotawordzawy Grzybieńgość
~~Xxx napisał(a): Odkąd nastąpiła zmiana dyrektora, to szpital bardzo mocno zaczął się rozwijać, mnóstwo inwestycji, zwiększona ilość personelu i lepsza jakość leczenia, kto korzysta i obiektywnie porówna dwa okresy, ten będzie miał świadomość o ilości wykonanej tam na pracy.

Mam porównanie. Np. zdecydowana poprawa porodówki na przestrzeni kilkunastu lat, za to żadnej zmiany na chirurgii. Szpital ogólnie jak miał opinię umieralni tak dalej ma i nie bez powodu. Pracują w nim ludzie z powołania, niestety pozostali psują im opinię strasznie.
~~Złotawordzawy Grzybieńgość
~~Złotawordzawy Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Xxx napisał(a): Odkąd nastąpiła zmiana dyrektora, to szpital bardzo mocno zaczął się rozwijać, mnóstwo inwestycji, zwiększona ilość personelu i lepsza jakość leczenia, kto korzysta i obiektywnie porówna dwa okresy, ten będzie miał świadomość o ilości wykonanej tam na pracy.

Mam porównanie. Np. zdecydowana poprawa porodówki na przestrzeni kilkunastu lat, za to żadnej zmiany na chirurgii. Szpital ogólnie jak miał opinię umieralni tak dalej ma i nie bez powodu. Pracują w nim ludzie z powołania, niestety pozostali psują im opinię strasznie.

I ładnie pomalowane ściany, nowe schody i windy nie naprawią olewatorskiego podejścia do pacjenta, który jest tylko cyferką w statystykach. "Operacja się powiodła. Pacjent zmarł."
~~Srebrnoszara Skimiagość
~~Złotawordzawy Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Xxx napisał(a): Odkąd nastąpiła zmiana dyrektora, to szpital bardzo mocno zaczął się rozwijać, mnóstwo inwestycji, zwiększona ilość personelu i lepsza jakość leczenia, kto korzysta i obiektywnie porówna dwa okresy, ten będzie miał świadomość o ilości wykonanej tam na pracy.

Mam porównanie. Np. zdecydowana poprawa porodówki na przestrzeni kilkunastu lat, za to żadnej zmiany na chirurgii. Szpital ogólnie jak miał opinię umieralni tak dalej ma i nie bez powodu. Pracują w nim ludzie z powołania, niestety pozostali psują im opinię strasznie.

????
~~Kredowobiała Leszczynagość
Kupa śmiechu. Większość ma interes by ich chronić..a pacynki przytakiwać.
Skoro i w Zorzelcu i w Bol te sama rodzinne układy..to o czym mowimy🙄😄😄
~~Tłusty gość
Jak to wszystko czytam to wychodzi z tego że to niezły biznes mają tam lekarze w tym szpitalu a prawda jest faktycznie taka że obsługa pacjentów jest beznadziejna więc kiedy ktoś się tym zajmie czy znowu wszystko zostanie przykryte i pozamiatane. Miejmy nadzieję że car się zreflektuje i zrobi z tym porządek 😜
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.