BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Zespół Szkół i Placówek Specjalnych dołącza do akcji dla Zosi
BolecForum Bolecnauci komentują

Zespół Szkół i Placówek Specjalnych dołącza do akcji dla Zosi

3 odpowiedzi
~~Zatroskanygość
Kto mi wyjaśni, co ten "łańcuszek szczęścia" da Zosi ? To jest gest solidarności, ale musi odbyć się w oku kamery, czyli musi zaistnieć w mediach.
Podobne gesty można przecież wykonać w zaciszu domowym a jeszcze lepiej, gdy złożymy się - bo inaczej się nie da - na mszę za jej zdrowie. Nakręcimy film z kościoła a jeszcze lepiej , jak przeprowadzimy transmisję tej mszy w internecie - to dopiero będzie czad.
Wiecie, intencje te same a forsę zgarnie proboszcz.
~~Wikagość
~~Zatroskany napisał(a): Kto mi wyjaśni, co ten "łańcuszek szczęścia" da Zosi ? To jest gest solidarności, ale musi odbyć się w oku kamery, czyli musi zaistnieć w mediach.
Podobne gesty można przecież wykonać w zaciszu domowym a jeszcze lepiej, gdy złożymy się - bo inaczej się nie da - na mszę za jej zdrowie. Nakręcimy film z kościoła a jeszcze lepiej , jak przeprowadzimy transmisję tej mszy w internecie - to dopiero będzie czad.
Wiecie, intencje te same a forsę zgarnie proboszcz.


Bzdury piszesz. Jaka kasa z transmisji internetowej Mszy Swietej? Wlacz myslenie, wylacz pudelka/onet/itp
~~Zatroskanygość
~~Wika napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zatroskany napisał(a): Kto mi wyjaśni, co ten "łańcuszek szczęścia" da Zosi ? To jest gest solidarności, ale musi odbyć się w oku kamery, czyli musi zaistnieć w mediach.
Podobne gesty można przecież wykonać w zaciszu domowym a jeszcze lepiej, gdy złożymy się - bo inaczej się nie da - na mszę za jej zdrowie. Nakręcimy film z kościoła a jeszcze lepiej , jak przeprowadzimy transmisję tej mszy w internecie - to dopiero będzie czad.
Wiecie, intencje te same a forsę zgarnie proboszcz.


Bzdury piszesz. Jaka kasa z transmisji internetowej Mszy Swietej? Wlacz myslenie, wylacz pudelka/onet/itp

Jaki poważny ! Oj, nie czujesz ty bluesa !!!
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.