~~Zofia katoliczka napisał(a):jakiś tam grosz by się znalazł jakby zaistniała taka potrzeba uiszczenia tego co trzeba lecz co do następnego pytania to tak nie za bardzo uwierzyć w ikcje która się nigdy nie wydarzyła to tak jakby się modlić do obrazka pojazdu kosmicznego ufoKtoś napisał: ~~Poznam kobietę napisał(a): W celach towarzyskich . Ja mam 52 lata , 180 wzrostu , szczupły zadbany . sms 888 537 437 .
A jak u Ciebie inne walory , kasę masz i najważniejsze , jesteś katolikiem ?
~~Poznam kochankę napisał(a):Ktoś napisał: ~~Zofia katoliczka napisał(a):Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Poznam kobietę napisał(a): W celach towarzyskich . Ja mam 52 lata , 180 wzrostu , szczupły zadbany . sms 888 537 437 .
A jak u Ciebie inne walory , kasę masz i najważniejsze , jesteś katolikiem ?jakiś tam grosz by się znalazł jakby zaistniała taka potrzeba uiszczenia tego co trzeba lecz co do następnego pytania to tak nie za bardzo uwierzyć w ikcje która się nigdy nie wydarzyła to tak jakby się modlić do obrazka pojazdu kosmicznego ufo
I mnie z takimi poglądami nie ma szans.