BolecFORUM
+ nowy temat
7 maja 2026r. godz. 10:54 1829 Bolec.info

Cement Raciborowice nie awansował do finału

Górnik Polkowice pokonał Cement Raciborowice 2:0 w półfinale Dolnośląskiego Pucharu Polski i awansował do finału rozgrywek.

Cement Raciborowice
Cement Raciborowice (fot. Luura Łużna)

W półfinale Dolnośląskiego Pucharu Polski Górnik Polkowice wygrał na wyjeździe z Cementem Raciborowice 2:0 i awansował do finału wojewódzkich rozgrywek. Spotkanie rozegrano 6 maja w Świętoszowie.

Od pierwszych minut przewagę mieli goście, którzy jeszcze przed przerwą zdobyli dwa gole. Do siatki trafili Jakub Rogalski oraz Szymon Skrzypczak. Obie drużyny miały także okazje po strzałach w słupek.

Po zmianie stron gospodarze grali odważniej i stworzyli kilka groźnych sytuacji, jednak nie zdołali pokonać bramkarza Górnika. W końcówce Cement częściej utrzymywał się przy piłce, ale wynik nie uległ zmianie.

W finale, który odbędzie się w czerwcu w Bolesławcu, Górnik Polkowice zagra ze zwycięzcą meczu Lechia Dzierżoniów – Ślęza Wrocław.

Sonda Bolec.Info


Co sądzisz o szansach Cementu Raciborowice w przyszłych rozgrywkach?

Opracowane przez
Kazimierz Marczewski
Kazimierz Marczewski

dziennikarz i redaktor portalu i gazety Bolec.Info. Prowadzący program "Rozmowa Bolec.Info".

Kontakt z Redakcją: redakcja@bolec.info  ·  tel. +48 693-375-790
Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Cement Raciborowice nie awansował do finału

29 odpowiedzi strona 4 z 4
~~Cyprys gość
~~Brązowoszara Choina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowa Morwa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tadek napisał(a): Kibice Cementu szybko zapomnieli co było pod koniec ubiegłego sezonu? Drużyna na mecz nie jedzie, totalne zamieszanie w drużynie, bo traci się szansę na awans. Z takim sponsorem wszystko jest możliwe.

Nie pojechali na mecz , bo zdolnych do gry było tylko 9 zawodników, a pozostali byli kontuzjowani lub mieli pauzy za kartki. Jak nie wiesz to nie wypisuj głupot.
Ale cię poniosło, znam temat dobrze. Kontuzje to tylko kamuflaż. Zamieszanie z trenerem? Zamieszanie w sztabie? Przednie mógł przeżyć braku awansu.

Prezes nie znosi sprzeciwu musi być tak jak on chce i koniec
~~Ciemnofioletowa Metasekwojagość
Przecież w tym meczu pomiędzy Polkowicami i Cementem grali praktycznie sami trzecioligowcy w armii zaciężnej Cementu nie było jednego zawodnika który by nie grał w trzeciej lidze i wyżej !
~~Stachgość
~~Do wyzej napisał(a): Cement jedyną drużyną która zdominowała gra drugą połowę meczu z górnikiem aspirującym do drugiej Ligi przypominam jak ktoś nie wie lub udaje wariata to Cement jako jedyna drużyna z okręgu dała radę i basta

Polkowice jak najmniejszym kosztem chciały awansować bo to co wspomniales właśnie walczą o 2 ligę a takie mecze są trochę za kare (koniec sezonu,kartki, kontuzje i mecze co trzy dni) a mając wynik do przerwy po prostu dowieźli go do końca. Przyjechali, zwyciężyli i zapomnieli.
~~Cyprys gość
~~Czarniawy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowa Morwa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tadek napisał(a): Kibice Cementu szybko zapomnieli co było pod koniec ubiegłego sezonu? Drużyna na mecz nie jedzie, totalne zamieszanie w drużynie, bo traci się szansę na awans. Z takim sponsorem wszystko jest możliwe.

Nie pojechali na mecz , bo zdolnych do gry było tylko 9 zawodników, a pozostali byli kontuzjowani lub mieli pauzy za kartki. Jak nie wiesz to nie wypisuj głupot.
To powinni wziąć kilku juniorków i uzupełnić skład ,przed laty moja drużyna pojechała w dziewiątkę do Łagowa i wygrała 1do 0.

Trzeba mieć juniorów
~~Zielonkawobłękitna Laurowiśniagość
~~Stach napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Do wyzej napisał(a): Cement jedyną drużyną która zdominowała gra drugą połowę meczu z górnikiem aspirującym do drugiej Ligi przypominam jak ktoś nie wie lub udaje wariata to Cement jako jedyna drużyna z okręgu dała radę i basta

Polkowice jak najmniejszym kosztem chciały awansować bo to co wspomniales właśnie walczą o 2 ligę a takie mecze są trochę za kare (koniec sezonu,kartki, kontuzje i mecze co trzy dni) a mając wynik do przerwy po prostu dowieźli go do końca. Przyjechali, zwyciężyli i zapomnieli.

~~Ciemnofioletowa Metasekwoja napisał(a): Przecież w tym meczu pomiędzy Polkowicami i Cementem grali praktycznie sami trzecioligowcy w armii zaciężnej Cementu nie było jednego zawodnika który by nie grał w trzeciej lidze i wyżej !

Filozofię spod sklepu twoje rady są bezcenne ale pod sklepem malinowy kinolu
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!