szukam pracy na wakacje, w lipcu kończę 18 lat. mam prawo jazdy kat. b , uczę się w technikum i chcę sobie dorobić w wolnym czasie. Jestem z Nowogrodźca więc najlepiej coś w promieniu do 20 km. Może być na całe wakacje, miesiąc czy też jednorazowe zlecenie - rozważę każdą ofertę. Mam motywację i szybko uczę się nowych rzeczy :)