BolecFORUM
+ nowy temat

Sonda Bolec.Info - wyniki głosowania


Jak często korzystasz z badań profilaktycznych?

Wyniki głosowania:

  • Regularnie (co roku) - głosów: 12
  • Czasami (co kilka lat) - głosów: 6
  • Rzadko (rzadziej niż co kilka lat) - głosów: 5
  • Nigdy - głosów: 5
  • Planuję zacząć w najbliższym czasie - głosów: 0

Suma głosów: 28