Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

Samodzielne stworzenie strony www - jak to ogarnąć?

~~ niezalogowany
29 sierpnia 2017r. o 22:47
Wordpress to raczej słabiutka technologia. Bardziej dla amatorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Gajowiec niezalogowany
30 lipca 2018r. o 11:12
Jak słabo ogarniasz to może lepiej zlecić stworzenie strony www jakiejś firmie?
Sam tak zrobiłem i mój sklep www z akcesoriami sanitarnymi postawiła mi ta firma -
Cena była ok no i w gratisie zaproponowali mi darmowy hosting na 2 lata więc super sprawa.

Zmoderowano 30.07.2018 godz.11:51 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21345
#pjetro nieaktywny
18 grudnia 2018r. o 13:36
Wordpress. Płacisz za plan business i korzystasz z gotowych już wtyczek. Nic trudniejszego. Pełno poradników, darmowej pomocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21403
#compton1 nieaktywny
23 stycznia 2019r. o 17:26
jw. Wordpress.
Polecam na Udemy wykupić sobie e-kurs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21540
#vi nieaktywny
27 lutego 2019r. o 12:04
HTML +CSS+JS ewentualnie PHP oraz jakis CMS np WordPress lub lepsza ale troche cięższa w obsłudze Joomla. W sieci jest sporo tutków wiec coś ogarniesz polecam zainstalować XAMPP zeby sobie lokalnie testowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Tawuła niezalogowany
28 lutego 2019r. o 12:07
Lepiej zapłacić i się nie martwić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!