Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autobus zderzył się z ciężarówką
1
emem
23 marca 2018r. o 11:00
~~Zazieleniała Gęsiówka napisał(a): I tak, magicznym sposobem bok auta stał się jego tyłem....
Można? Można!


No popatrz, a wystarczy troche wyobrazni :-) Jak czesto ludzie wsiadaja do autobusu "przednimi" albo "tylnimi" drzwiami mimo, ze za kazdym razem wsiadaja bocznymi ;) Magia w tych autobusach sie dzieje ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Żurawka niezalogowany
23 marca 2018r. o 19:35
Klucznik ma rację ja też nic z tego nie rozumię ,bo jeżeli autobus wjechał w tył ,to jakim sposobem zawinł kierowca ciężarówki i podobno wymósił pierwszeństwo co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Żurawka niezalogowany
23 marca 2018r. o 19:35
Klucznik ma rację ja też nic z tego nie rozumię ,bo jeżeli autobus wjechał w tył ,to jakim sposobem zawinł kierowca ciężarówki i podobno wymósił pierwszeństwo co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Gunera niezalogowany
24 marca 2018r. o 5:21
~~Zielonobrunatna Żurawka napisał(a): Klucznik ma rację ja też nic z tego nie rozumię ,bo jeżeli autobus wjechał w tył ,to jakim sposobem zawinł kierowca ciężarówki i podobno wymósił pierwszeństwo co?


Najwidoczniej za krótko żyjesz lub za mało pojeździłeś jeszcze w swoim życiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielona Ślazówka niezalogowany
24 marca 2018r. o 8:48
Mimo wszystko, nadal uważam,że redakcja nie ma racji. Wyobraźnię to się uruchamia przy czytaniu książek o tematyce fantastycznej. Tutaj powinno się trzymać faktów i być precyzyjnym. Tył auta to jego tył, bok to bok. Jeśli już tak upieracie się przy użyciu słowa "tył", co uważam za niepotrzebne, poprawniej byłoby napisać:"uderzyła w tylną cześć auta".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoniebieska Jasnota niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:01
Takie stare autobusy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
24 marca 2018r. o 11:40
nie przejmowałbym się rzetelnością reportażu,u konkurencji jeszcze gorzej bo tam autobus jechał z zabłocia do nowogrodzca.pełna profeska.


Dopisane 24.03.2018r. o godz. 11:38:

~Malinowa Mina napisał(a): Emem każdy zna klucznika zawsze ma jakiś problem ma swój świat chłopczyk co byś nie napisał to źle za późno za mało nie prawda
kazdy zna klucznicka?a to ciekawe kto to jest każdy?ty mnie na pewno nie znasz i nigdy nie poznasz.


Dopisane 24.03.2018r. o godz. 11:40:

emem napisał(a):
~~Zazieleniała Gęsiówka napisał(a): I tak, magicznym sposobem bok auta stał się jego tyłem....
Można? Można!


No popatrz, a wystarczy troche wyobrazni :-) Jak czesto ludzie wsiadaja do autobusu "przednimi" albo "tylnimi" drzwiami mimo, ze za kazdym razem wsiadaja bocznymi ;) Magia w tych autobusach sie dzieje ;)
a jak już wejdę do autobusu przednimi bocznymi dzwiami to gdzie mam usiąść z przodu z tyłu cz z boku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Fasolnik niezalogowany
25 marca 2018r. o 22:12
emem napisał(a):
~~Zazieleniała Gęsiówka napisał(a): I tak, magicznym sposobem bok auta stał się jego tyłem....
Można? Można!


No popatrz, a wystarczy troche wyobrazni :-) Jak czesto ludzie wsiadaja do autobusu "przednimi" albo "tylnimi" drzwiami mimo, ze za kazdym razem wsiadaja bocznymi ;) Magia w tych autobusach sie dzieje ;)


Idąc dalej tym tokiem myślenia, każdy koń ma 8 kopyt. Dwa przedni, dwa tylne, dwa prawe i dwa lewe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!