Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cezary Przybylski nadal marszałkiem?
~~Ametystowa Śliwa niezalogowany
29 października 2018r. o 19:06
~~Rdzawoczerwony Żywotnik napisał(a):
~Wiśniowa Karagana napisał(a): Sprzedał się.



No to pewnie pojedzie teraz na Nowogrodzką, w podziękowaniu za fotel, pocałować prezesa w d.....łoń !!


i tyle daremnych słow w PIZZERII ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Glicynia niezalogowany
30 października 2018r. o 13:02
https://gazetawroclawska.pl/rozlam-w-nowej-radzie-miejskiej-koalicja-obywatelska-juz-sie-rozpada/ar/13627980 - pierwsze rozłamy w koalicji. BRAWO! Głupotą dla Bezpartyjnych byłoby wejście w koalicję z Koalicją Obywatelską ( nie jestem wyborcą PiS lub zwolennikiem). Koalicja z takim zbitkiem posypie się dużo szybciej niż myślicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Orzech niezalogowany
30 października 2018r. o 13:12
wejść w koalicję z pisem to jak oddać się diabłu bez mydła
wejść w koalicję z pisem to zdradzić swoich wyborców i siebie
wejść w koalicję z pisem to przegrać życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Glicynia niezalogowany
30 października 2018r. o 13:24
Rozmawiałem z wieloma wyborcami... Najlepsze jest to, że większość z osób z którymi rozmawiałem jest obojętne z kim będzie koalicja. Ci popierający PiS mówią, że jak będzie koalicja z KO to będzie tragedia i odetną środki na Dolny Śląsk. KO i glosujacy na Bezpartyjnych, ale z poglądami przeciw PiS twierdzą, że wciągną ich nosem. Każdy ma jakąś argumentację. Ja mimo iż bardzo daleko mi do PiS to zawiązałbym z nimi koalicję (tylko dwa ugrupowania). Sporo osób mówi, że w KO musi zmienić się lider. Inaczej w kraju nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Rozchodnik niezalogowany
30 października 2018r. o 13:32
~~Brązowoszara Glicynia napisał(a): Rozmawiałem z wieloma wyborcami... Najlepsze jest to, że większość z osób z którymi rozmawiałem jest obojętne z kim będzie koalicja. Ci popierający PiS mówią, że jak będzie koalicja z KO to będzie tragedia i odetną środki na Dolny Śląsk. KO i glosujacy na Bezpartyjnych, ale z poglądami przeciw PiS twierdzą, że wciągną ich nosem. Każdy ma jakąś argumentację. Ja mimo iż bardzo daleko mi do PiS to zawiązałbym z nimi koalicję (tylko dwa ugrupowania). Sporo osób mówi, że w KO musi zmienić się lider. Inaczej w kraju nic się nie zmieni.


Sporo w tym racji.
Poza tym koalicja z pis może dać jakieś dodatkowe środki z budżetu państwa na inwestycje.
Grzesiu jest już dawno powinien być wykopany z funkcji przewodniczącego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Glicynia niezalogowany
30 października 2018r. o 13:53
Fascynujące jest to jak spolaryzowana jest scena polityczna w naszym kraju. Jedni nienawidzą drugich. Wystarczy przejrzeć facebook i zobaczyć ile hejtu leje się na obie największe frakcje. Afery jednych, afery drugich. Nagle czytam o tym, że jeżeli Bezpartyjni wejdą w koalicję z PiS to Ci co głosowali na Bezpartyjnych jako alrternatywę na PiS to już nie zagłosują. A co z tymi, ktorzy głosowali na Bezpartyjnych jako alternatywę dla Koalicji Obywatelskiej? Zapewne obrażą się na Bezpartyjnych, bo weszli w koalicje z Koalicją Obywatelską.:) Jak słyszę, że jak się Bezpartyjni określą po stronie PiS to będą partyjni, a jeśli określą się po stronie KO to co będzie? Dla mnie jako mieszkańca regionu obojętne jest kto będzie rządził - przeciętny zjadacz chleba nie wie kto buduje drogi, mosty, szpitale, zarządza oświatą i ich to poprostu nie interesuje. Ma być zrobione i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Cebulica niezalogowany
30 października 2018r. o 19:52
PRZYBYLSKI TO KAWAŁ CH..........ŁOPA !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.