Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cisza wyborcza bez większych zakłóceń
~Bławatna Skimia niezalogowany
21 października 2018r. o 15:42
Panna, nie chcesznie głosuj ale nie agituj do olewania wyborów !
Na szczęście takich durni jak ty jest mniej niż zero.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Czosnaczek niezalogowany
21 października 2018r. o 15:57
falco napisał(a): czy można ''na wybory '' iść w kapciach?
mam tak blisko ...
myk przez ulicę i ciach ...zwitek kartek w- tfuuuu...''urnę ''

(co za idio.ta to wymyślił?-''urna'' ):]

tylko czy to czasem nie będzie godzić w powagę komisji ...''wyborca'' w kapciuszkach ....hmmmm
tylko nie zapomnij dekla na łeb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białobrązowy Grujecznik niezalogowany
21 października 2018r. o 20:36
Od 20 października aż do zakończenia głosowania na portalu Niezalezna.pl wyłączona będzie możliwość komentowania artykułów. Ma to związek z przepisami o ciszy wyborczej i surowymi karami za ich złamanie. Przepraszamy za tę niedogodność. Redakcj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 października 2018r. o 8:09
~Bławatna Skimia napisał(a): Panna, nie chcesznie głosuj ale nie agituj do olewania wyborów !
Na szczęście takich durni jak ty jest mniej niż zero.


:)

Dziecko drogie mnie agitowali trzydzieści lat i dalej ch...uj , dupa i kamieni kupa


Dopisane 22.10.2018r. o godz. 08:09:

Pannazdzieckiem napisał(a): [c

NIE IDŹCIE NA WYBORY , nic Wam to nie da :)

Moderuj Cenzorze :DZmoderowano 21.10.2018 godz.15:31 - powód: (kazimierz)


Jest poniedziałek , ósma rano , Każmisz , możesz mi wytłumaczyć dlaczego wywaliłeś posty. Czytałeś " Wolny wybór " , a może " Doktrynę szoku " ? Mam wrażenie , że tak , jak ja tęsknisz za młodością . W Twojej młodości nie było moderatorów , ale był kabaret Dudek :



Każą nam wybierać , ale nie wiedzą dlaczego. Możesz się ze mną niezgadzać , ale wytłumacz , nie bij :) Qurwa mać , nie było żadnego wulgaryzmu , więc ideologia pozostaje ...

Przyjmij do wiadomości , olewam wszystkie ideologie , za stary już jestem , żeby kopie kruszyć i za mądry , żeby urazę chować ... wybaczam Ci Moderatorze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza