Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z tą pocztą?
~~Dyniowy Wrzos niezalogowany
1 marca 2021r. o 23:57
trzeba ludziom godnie płacić, a nie celebrować dyrektorowanie poczta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Agrest niezalogowany
2 marca 2021r. o 8:52
~Ołowianoszary Czarny napisał(a): Skoro temat poczty wywołany, kto zna odpowiedź na zagadkę dot. doręczenia listów polecanych? Na tej samej ulicy listonosz raz wrzuca awizo (i masz spokojnie 14 dni na odbiór listu na poczcie), a raz wrzuca list polecony bezpośrednio do skrzynki bez potwierdzenia odbioru!!!! W moim przypadku przepadł mi termin 7-dniowy określony w liście, bo list leżał w skrzynce tydzień. Dopowiem tylko, że skrzynkę kontroluje 1x w tygodniu, bo nie mieszkam pod tym adresem. Gdyby nadgorliwy listonosz nie wrzucił listu a zostawił awizo, spokojnie byłoby 14 dni na odbiór ważnego listu +7 dni na załatwienie sprawy. Dziękuję Poczto Polska!

Ja znalazłem polecony w skrzynce i go wyrzuciłem, było to wezwanie w pewnej sprawie urzędowej. Powiedziałem potem, że nie otrzymałem listu, a listonosza oskarżyłem o fałszerstwo i podrobienie podpisu, sprawę wygrałem w sądzie. Listonosz równo na tym popłynął ze swojej kieszeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Metasekwoja niezalogowany
2 marca 2021r. o 11:05
~~Bławatkowy Agrest napisał(a):
~Ołowianoszary Czarny napisał(a): Skoro temat poczty wywołany, kto zna odpowiedź na zagadkę dot. doręczenia listów polecanych? Na tej samej ulicy listonosz raz wrzuca awizo (i masz spokojnie 14 dni na odbiór listu na poczcie), a raz wrzuca list polecony bezpośrednio do skrzynki bez potwierdzenia odbioru!!!! W moim przypadku przepadł mi termin 7-dniowy określony w liście, bo list leżał w skrzynce tydzień. Dopowiem tylko, że skrzynkę kontroluje 1x w tygodniu, bo nie mieszkam pod tym adresem. Gdyby nadgorliwy listonosz nie wrzucił listu a zostawił awizo, spokojnie byłoby 14 dni na odbiór ważnego listu +7 dni na załatwienie sprawy. Dziękuję Poczto Polska!

Ja znalazłem polecony w skrzynce i go wyrzuciłem, było to wezwanie w pewnej sprawie urzędowej. Powiedziałem potem, że nie otrzymałem listu, a listonosza oskarżyłem o fałszerstwo i podrobienie podpisu, sprawę wygrałem w sądzie. Listonosz równo na tym popłynął ze swojej kieszeni.


Mama dziś nie dała kanapek do szkoły czy dlaczego jestes taki wredny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kakaowa Choina niezalogowany
3 marca 2021r. o 20:25
Tak wygląda działalność nie tylko poczty lecz całego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Cezary Przybylski