Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Człowiek z Impulsem
8117
#alabaster72 nieaktywny
20 września 2018r. o 6:29
Stawiam na młodych, niech też dostaną możliwość wykazania się.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Brokuł niezalogowany
20 września 2018r. o 10:02
KODziarz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Czosnaczek niezalogowany
20 września 2018r. o 14:50
"Przynajmniej nie w takim układzie, gdzie ówcześni jej orędownicy, mianują się dziś jej obrońcami."

orędownik=obrońca

Coś tu chyba nie zagrało w tym zdaniu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Pragnia niezalogowany
20 września 2018r. o 17:27
" jednakże słynna już powiatowa próba reorganizacji oświaty (czyt. likwidacji ZSB) z przełomu lat 2015/2016 skutecznie zniechęciła mnie do wykonywania tego pięknego zawodu. "
to w końcu uczyłeś, czy bawiłęś się w mącenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Tytoń niezalogowany
20 września 2018r. o 17:45
bedziem glosowac za nim i M.M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3479
#bsolek nieaktywny
20 września 2018r. o 21:22
"...jednakże słynna już powiatowa próba reorganizacji oświaty (czyt. likwidacji ZSB) z przełomu lat 2015/2016 skutecznie zniechęciła mnie do wykonywania tego pięknego zawodu. Przynajmniej nie w takim układzie, gdzie ówcześni orędownicy likwidacji szkoły, mianują się dziś jej obrońcami."
Pierwszą likwidację ZSB przeżyliśmy już w roku2004, tuż po feriach zimowych. Jak mówi ludowe porzekadło: "do trzech razy sztuka". Co do zniechęcenia do wykonywania tego zawodu (??? chyba raczej misji ?) to myślę, że ważniejszym i ciągle narastającym powodem jest "porażąca siła motywacji materialnej".
Ale doświadczenie podpowiada mi, że najmniejszą skuteczność wpływania na poprawę tego stanu, mają nauczyciele, których wybieramy do organów różnych władz. Smutne to, ale prawdziwe. Mimo wszystko życzę powodzenia i w razie wygranej będę uważnie śledził działania i ich owoce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Kuflik niezalogowany
20 września 2018r. o 21:43
Jednakże, aczkolwiek, tudzież Pan daj sobie spokój i weź się do pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo