Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery osoby zmarły
~Wiśniowy Kokornak niezalogowany
17 kwietnia 2021r. o 9:08
"avatar~~Płowoszara Pernecja
czy te osoby zmarłyby na choroby współistniejące gdyby nie mialy korony i czy zdrowe osoby ktore padly ofiarą nieprzetestowanych szczepionek zmarłyby gdyby zachorowały na covid

odpowiedz bedzie
tak, osoby ktore zmarly na choroby wspolistniejace i tak by zmarly nawet gdyby nie mialy covid

nie osoby ktre zmarly z powodu szczepionki raczej nie zmarlyby na covid

za to jest grono osob ktore maja opoznienia w leczeniu bo jest kwarantanna covid. plus covid jest dopisywany do zmarlakow nawet kiedy ktos umrze ze starosci dostaje w zgonie covid"
Pisanie nocą - chyba to nie jest zbyt dobra pora gdyż przekazana treść może być powiązana z marami nocnymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Rabarbar niezalogowany
18 kwietnia 2021r. o 17:07
Nasi lekarze, nie znają wszystkich objawów Cowidu ( bo skąd mieliby znać!!) powikłania po szczepionkach - też są bagatelizowane . Ja przechorowałam Covid-- bez kaszlu, bez podwyższonej temp. ciała. Miałam niską saturację i tak zagęszczoną krew, że nie można było pobrać krwi do badania !!Natomiast miałam silne zaburzenia psychiczne-- omamy wzrokowe, czuciowe, byłam jak w stuporze katatonicznym, nie jadłam ( bedąc w domu-- przez 7 dni) gdy przywieziono mnie do szpitala--- przez dwa dni zupełny zanik pamięci-- nie pamietam, gdzie leżałam, nie czułam kiedy mi założyli cewnik !! W szpitalu, tez widziałam rzeczy-- które nie istniały. Dopiero po trzech dniach zmiany psychiczne ustąpiły-- byłam w pełni świadoma !!Minęło kilka m-cy. zmiany w płucach duże, podejrzewali zatorowosć !!Covid-- może zniszczyć, każdy organ w organizmie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!