Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dożynki Gminy Nowogrodziec
~~Płomienisty Miłorząb niezalogowany
4 września 2019r. o 14:36
Żenada, żarcia prawie nie było (a jak było to kolejki po 40 minut bo tak mało stoisk). No chyba, że chcecie kebaba. Kebab na dożynkach? :)

Chcieli zrobić z tego mikro Dni Nowogrodźca - nie pykło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konopna Miechunka niezalogowany
4 września 2019r. o 15:44
Z tego co mi wiadomo pod dużym namiotem nie byli wyróżnieni z Parzyc, tylko osoby, które same sobie, za pozwoleniem GCKiS, zorganizowały dożynki. I nie byli to tylko rolnicy z Parzyc, ale i z naszej gminy. Brawa się im należą za inicjatywę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Kosodrzewina niezalogowany
4 września 2019r. o 20:34
~Konopna Miechunka napisał(a): Z tego co mi wiadomo pod dużym namiotem nie byli wyróżnieni z Parzyc, tylko osoby, które same sobie, za pozwoleniem GCKiS, zorganizowały dożynki. I nie byli to tylko rolnicy z Parzyc, ale i z naszej gminy. Brawa się im należą za inicjatywę.

A ilu tak naprawdę w tych Parzycach jest rolników i ile krów bo konia to chyba nie ma żadnego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konopna Miechunka niezalogowany
4 września 2019r. o 21:55
Żeby być rolnikiem nie jest wymagane posiadanie ani krów ani koni itp itd wystarczy tylko 1 ha ziemi, myślę że w Parzycach to ok 50 %mieszkańców :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Kosodrzewina niezalogowany
5 września 2019r. o 7:41
~Konopna Miechunka napisał(a): Żeby być rolnikiem nie jest wymagane posiadanie ani krów ani koni itp itd wystarczy tylko 1 ha ziemi, myślę że w Parzycach to ok 50 %mieszkańców :)

Źle myślisz ja mam 1,25 hektara i nie jestem rolnikiem nawet tego nie obrabiam .Wiele osób które mają takie poletka to dzierżawią nieodpłatnie znajomym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoróżowa Nemezja niezalogowany
5 września 2019r. o 9:06
Gmina nakaz płatniczy podatku wie komu dostarczyć a zaproszenie na dożynki to już nie. Porażka!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Kosodrzewina niezalogowany
5 września 2019r. o 9:15
~Konopna Miechunka napisał(a): Z tego co mi wiadomo pod dużym namiotem nie byli wyróżnieni z Parzyc, tylko osoby, które same sobie, za pozwoleniem GCKiS, zorganizowały dożynki. I nie byli to tylko rolnicy z Parzyc, ale i z naszej gminy. Brawa się im należą za inicjatywę.

Za pozwoleniem GCKiS a czym jest ta nikomu nie potrzebna instytucja i ta pani dyrektor która wiadomo czemu jest tą dyrektorką .Rolnicy powinni mieć tam wszystkie namioty do swojej dyspozycji ,to nie jest święto burmistrza i GCKIS ludzie czy wy myślicie ,że nadal jesteście feudalnymi parobkami .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz