Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gorąco na Dolnych Młynach
~~Czarnofioletowa Fuksja niezalogowany
15 czerwca 2019r. o 18:58
~Rudobrązowy Zimowit napisał(a): Lokalna patologia pijacka . Jak się ma 500 + to po co pracować lepiej się napić i poleżeć .



Patologia to cie wychowała i dlatego nie masz szacunku do rodziców ( ludzi którym przysługuje 500+) :-) . Ja biorę z programu 1500 złotych miesięcznie i ani złotówki nie przepijam. Wszystkie pieniądze co miesiąc odkładam dzieciom aby miały łatwiejszy start w przyszłość ! Ty pewnie masz skłonności homoseksualne i zazdrościsz normalnym rodzinom !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Śniedek niezalogowany
15 czerwca 2019r. o 19:39
No przecież to Falco po robocie się zdrzemnął.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Bodziszek niezalogowany
15 czerwca 2019r. o 19:46
~~Czarnofioletowa Fuksja napisał(a):
~Rudobrązowy Zimowit napisał(a): Lokalna patologia pijacka . Jak się ma 500 + to po co pracować lepiej się napić i poleżeć .



Patologia to cie wychowała i dlatego nie masz szacunku do rodziców ( ludzi którym przysługuje 500+) :-) . Ja biorę z programu 1500 złotych miesięcznie i ani złotówki nie przepijam. Wszystkie pieniądze co miesiąc odkładam dzieciom aby miały łatwiejszy start w przyszłość ! Ty pewnie masz skłonności homoseksualne i zazdrościsz normalnym rodzinom !!


będą miały na spłatę zaciągniętych przez ciebie kredytów,taka ich przyszłość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Rozchodnik niezalogowany
15 czerwca 2019r. o 20:03
~~Złotordzawy Bodziszek napisał(a):
~~Czarnofioletowa Fuksja napisał(a):
~Rudobrązowy Zimowit napisał(a): Lokalna patologia pijacka . Jak się ma 500 + to po co pracować lepiej się napić i poleżeć .



Patologia to cie wychowała i dlatego nie masz szacunku do rodziców ( ludzi którym przysługuje 500+) :-) . Ja biorę z programu 1500 złotych miesięcznie i ani złotówki nie przepijam. Wszystkie pieniądze co miesiąc odkładam dzieciom aby miały łatwiejszy start w przyszłość ! Ty pewnie masz skłonności homoseksualne i zazdrościsz normalnym rodzinom !!


będą miały na spłatę zaciągniętych przez ciebie kredytów,taka ich przyszłość


A skąd wiesz, że autorka postu ma kredyty?

Szybciej te dzieciaki będą spłacać kredyty, ale zaciągnięte przez Państwo i to ze sporą nawiązką zapewne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Bodziszek niezalogowany
15 czerwca 2019r. o 20:08
Państwo to Obywatele
kto więc spłaca te kredyty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Rabarbar niezalogowany
15 czerwca 2019r. o 21:36
Co Wy z tym 500+ ??? Do każdego tematu Wam pasuje. Co ma piernik do Ciatraka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Orlik niezalogowany
17 czerwca 2019r. o 5:20
~Rudobrązowy Zimowit napisał(a): Lokalna patologia pijacka . Jak się ma 500 + to po co pracować lepiej się napić i poleżeć .

Już powoli patologią staje się "podciąganie" wszystkiego pod 500+. Skąd pewność, że chłopina nie przelał właśnie swoich ciężko zarobionych pieniędzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus niezalogowany
17 czerwca 2019r. o 9:21
~~Czarnofioletowa Fuksja napisał(a):
~Rudobrązowy Zimowit napisał(a): Lokalna patologia pijacka . Jak się ma 500 + to po co pracować lepiej się napić i poleżeć .



Patologia to cie wychowała i dlatego nie masz szacunku do rodziców ( ludzi którym przysługuje 500+) :-) . Ja biorę z programu 1500 złotych miesięcznie i ani złotówki nie przepijam. Wszystkie pieniądze co miesiąc odkładam dzieciom aby miały łatwiejszy start w przyszłość ! Ty pewnie masz skłonności homoseksualne i zazdrościsz normalnym rodzinom !!


A ja ciężko pracuje na te Twoje 1500 zł i jak miałam dziecko to nikt mi nie dał i nie mogłam mu zapewnić dobrego startu finansowego , prócz dobrego wychowania. Niesprawiedliwe to jest bardzo !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.